Sandra Kubicka rozstała się z Baronem?! Odpowiedziała na pytanie zdezorientowanego fana

Sandra Kubicka odpowiedziała na pytanie fana, który był zainteresowany kwestią domniemanego rozstania z Baronem. Jej odpowiedź była niezwykle wymowna.

Więcej aktualnych informacji na temat rozstań gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Artykuły na temat rozstań gwiazd rozgrzewają do czerwoności opinię publiczną. Możliwe, że z tego powodu internauta postanowił zapytać Sandrę Kubicką o jej rzekome rozstanie z Baronem. Niestety, gwiazda nie była szczególnie zadowolona z ciekawskiego pytania i postanowiła odpowiedzieć użytkownikowi. Jej wypowiedź zamknie usta niedowiarkom?

Zobacz wideo Sandra Kubicka szczerze o problemach ze zdrowiem. Gwiazda nie miała nic do ukrycia!

Avicii Amy WinehousePrzedstawiamy gwiazdy, które zginęły w tragicznych okolicznościach. Avicii, Kobe

Sandra Kubicka szczerze odpowiada na pytanie fana

Modelka nie ma nic do ukrycia, co niejednokrotnie udowodniła, dzieląc się z fanami szczegółami życia prywatnego w mediach społecznościowych. Celebrytka nie robi jednak tego bezmyślnie, ponieważ czuje, że uzewnętrznianie się na Instagramie może przynieść pozytywne społecznie korzyści. Między innymi dlatego podzieliła się z fanami informacją, że cierpi na zespół policystycznych jajników, żeby uwrażliwić fanów na ten problem zdrowotny. PCOS powoduje problemy z ciążą. Przez to schorzenie gwiazda nie może od dłuższego czasu zajść w ciążę. Mimo to modelka nie poddaje się i uważa, że może to być znak, żeby zacząć się zastanawiać wraz z Baronem nad inną możliwością założenia rodziny. W programie Eska TV "Jazdy gwiazdy" wyznała:

Bardzo chcę być mamą, ale nie wiem, czy jest mi to pisane. Może te wszystkie znaki, że nie mogę zajść w ciążę, że mam problemy, może taki jest mój los, że mam nie rodzić. Może mam adoptować.

Teraz gwiazda musiała się zmierzyć z innym problemem. Jeden z użytkowników Instagrama usłyszał plotkę o domniemanym rozstaniu Sandry Kubickiej i Barona. Właśnie z tego powodu zapytał modelkę wprost:

To prawda, że rozstałaś się z Baronem?

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram / Sandra Kubicka screen

 

Celebrytka nie wytrzymała i jasno zakomunikowała obserwatorowi:

Nie. Nieprawda.

Wróżycie im długi staż?

Więcej o: