Żona Macieja Stuhra jest po operacji. Prosi męża o pomoc

Żona Macieja Stuhra musiała przejść operację. Katarzyna Błażejewska-Stuhr już w zeszłym roku poinformowała, że jej stan zdrowia się pogarsza. Znana dietetyczka przyznała, że mąż musi pomagać jej w najprostszych czynnościach.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest dietetyczką kliniczną. Żona Stuhra aktywnie działa w mediach społecznościowych. Dzieli się z fanami cennymi radami na temat zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety. Opowiada także o życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu nie ukrywała faktu, że ma problemy zdrowotne. Jak się okazało, pogorszyły się one na tyle, że dietetyczka musiała przejść operację.

Zobacz wideo Maciej i Katarzyna Stuhrowie zachęcają do licytacji kolacji z nimi, w ramach WOŚP

Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest po operacji

Problemy ze zdrowiem u dietetyczki pojawiły się w czerwcu zeszłego roku. To właśnie wtedy kobieta po raz pierwszy wybrała się na badania.

Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa - pisała wówczas na Instagramie.

Jak się okazało, to był dopiero początek jej dolegliwości. Następne miesiące spędziła na szukaniu odpowiedniej diagnozy. O tym, że czeka ją zabieg, poinformowała w listopadzie. Wtedy nie zdradziła żadnych szczegółów.

Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku. Niebawem poddaję się zabiegowi – oby to skończyło źródło problemów - pisała dietetyczka.

Chociaż nie powiedziała, co dokładnie ją czeka, fani regularnie oferowali swoje wsparcie, pisząc pocieszające komentarze w mediach społecznościowych.

Maciej Stuhr wspiera żonę

Po ostatnim wpisie na temat zabiegu temat nie był poruszany na profilu Katarzyny. Milczenie przerwał post, który opublikowała w połowie lutego. Zdradziła, że jest już po operacji.

Trochę milczę, bo u mnie małe zawirowania. Szczerze mówiąc, pierwszy raz odczuwam rozdźwięk pomiędzy naturalnym w miarę funkcjonowaniem tu i moim życiem. Teraz jednak sytuacja się zmieniła, to zdjęcie jest ostatnim sprzed przygody, nawet nie wiem, kiedy Maciejka mi je zrobił (...). W każdym razie ja mam małe ferie zdrowotne - napisała na Instagramie.
 

Kobieta wyjaśniła, że musiała przejść operację prawego obojczyka i na jakiś czas ma unieruchomioną rękę. W codziennych czynnościach musi korzystać z pomocy męża. Macieja Stuhra nazywa swoją "prawą ręką".

Tydzień po operacji obojczyka nie mogę sama zrobić selfie - więc mąż pomaga mi w tych niezbędnych aktywnościach - napisała w kolejnym poście.
 

Żona Stuhra dodała, że pomimo kontuzji, nadal ma zamiar pracować i zdalnie pomagać swoim pacjentom. Obecnie Katarzyna Błażejewska-Stuhr napisała, że choć nadal jest jej ciężko i odczuwa ból, stara się cieszyć zimą. W ramach wypoczynku wybrała się na wyjazd z mężem.

 

ZOBACZ WIĘCEJ: Maciej Stuhr też odpowiada Krzysztofowi Skibie. "Nie chleję z gośćmi wódy". Ale robi coś innego

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.