Joanna Opozda pozuje w wannie. Remigiusz Mróz komentuje i podkręca atmosferę

Joanna Opozda dodała zdjęcie z wanny. O komentarz pokusił się Remigiusz Mróz. Czy tę dwójkę faktycznie łączy tylko przyjaźń?

Joanna Opozda po głośnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim zamiast na kolejnej relacji skupiła się na karierze i wychowaniu syna Vincenta. Aktor od zakończenia związku spotyka się z Izabelą, sąsiadką Opozdy, z którą miał ją zdradzać. Gwiazdę łączono z Malikiem Montaną po tym, jak była widziana z nim w warszawskich klubach. Jednak tę dwójkę łączy jedynie przyjaźń. Później plotkowano o potencjalnej relacji aktorki i Remigiusza Mroza. Teraz autor kryminałów zostawił komentarz pod najnowszym zdjęciem Opozdy.  

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Remigiusz Mróz komentuje zdjęcie Joanny Opozdy

Joanna Opozda 7 lutego pojawiła się na Bestsellerach Empiku. Zrobiła furorę w asymetrycznej maxi w żółtym kolorze, obok której nie dało się przejść obojętnie. Na event Opozda przyszła sama, jednak później widziano ją z Remigiuszem Mrozem. Podczas gali przyjaciele siedzieli obok siebie i ochoczo konwersowali. Z twarzy aktorki nie schodził uśmiech. Po tym, jak ta dwójka wywołała sensację w mediach, do sprawy odniósł się pisarz. Za pomocą popularnego mema zaprzeczył, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń. Na pewno?

19 lutego Joanna Opozda dodała zdjęcie z wanny. Jednak nie takie, jak wszyscy myślą. Aktorka była ubrana, a zamiast wody były kuleczki. O komentarz pod postem pokusił się Remigiusz Mróz.

 
Skomentowałbym, ale nie chcę wywoływać skandalu - napisał Mróz.

Do komentarza odniosła się sama Opozda. Odpowiedziała przy pomocy emotek. 

Komentarz Remigiusza Mroza pod zdjęciem Joanny OpozdyKomentarz Remigiusza Mroza pod zdjęciem Joanny Opozdy Fot. @asiaopozda

Parę chyba jednak łączy jedynie bliska przyjaźń i szacunek. Aktorka wspiera karierę autora kryminałów, a pisarz umieścił postać Opozdy w książce "Nie ufaj mu". 

Więcej o: