Sylwia Przybysz o zaletach bycia młodą mamą. Nie ukrywa, że zawsze o tym marzyła [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sylwia Przybysz w rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała o kulisach macierzyństwa. Okazuje się, że decyzja o powiększeniu rodziny była dla niej dość oczywista.

Sylwia Przybysz pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku 2022 w kreacji podkreślającej jej ciążowe krągłości. Influencerka opublikowała 5 lutego 2023 roku post na Instagramie, w którym poinformowała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Tylko nam Sylwia Przybysz powiedziała, jak czuje się z faktem, że mimo młodego wieku ma już dwójkę dzieci i spodziewa się za niedługo trzeciego. Influencerka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Polecamy: Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży! Pokazała spory brzuch

Zobacz wideo Sylwia Przybysz o byciu młodą mamą. "Jestem spełniona"

Sylwia Przybysz snuje refleksje na temat wczesnego macierzyństwa. Przy okazji zdradziła największe marzenie

Sylwia Przybysz wzięła ślub z Janem Dąbrowskim 25 czerwca 2022 roku. Małżeństwo wychowuje już dwójkę dzieci: w styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a ponad rok później urodziła się Nela. W rozmowie z reporterem Plotka Maciejem Lechocińskim 25-latka podsumowała, jak się zapatruje na wczesne macierzyństwo.

Od zawsze tak miałam, że chciałam zostać młodą mamą i mi się to udało. Czuję się spełniona i spełniam się dalej, więc oby tak dalej

- podkreśliła.

Jan Dąbrowski także opowiedział o tacierzyństwie, którego doświadczył w dość młodym wieku. 

Pola, Nela i Sysia zresztą mi pokazały, że jak jest miłość, to wszystko się da. Można i góry przenosić. Zresztą widzimy to po wielu postaciach historycznych, że różnie bywało w życiu, różne czasy ich zastały, ale ta miłość zawsze uskrzydlała. Gdy pojawiało się dziecko i były ciężkie czasy, to zawsze sobie dawali radę

- podsumował

Co myślicie o ich wypowiedziach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.