Media: Adamczyk żyje w luksusach. Aktor z przekąsem odniósł się do tego. "Zazdrościmy"

Piotr Adamczyk, czyli popularny polski aktor robi karierę w USA. Niemałym zainteresowaniem cieszy się jego rzekomo wysoki poziom życia w Los Angeles. Co na to sam aktor?

Piotr Adamczyk podbił już polski rynek filmowy, a jego ambicje wychodzą daleko poza granice naszego kraju. Tabloid postanowił sprawdzić, jak mieszka ceniony aktor. Ustalono, że nie może narzekać na brak wygód w Brentwood, gdzie ma wynajmować luksusową nieruchomość. Aktor zareagował.

Zobacz wideo "Night Sky" z Adamczykiem podbija internet

Piotr Adamczyk żyje w luksusach za granicą - jak jest naprawdę?

Za granicą aktor kojarzony jest produkcją Marvela "Hawkeye". Premiera odbyła się w 2021 roku. Piotr Adamczyk wcielił się w Tomasa Delgado, członka bandy dresiarzy. W Los Angeles zadomowił się już na dobre, o czym informuje "Super Express". Małżonkowie mają mieszkać w zachodniej części hrabstwa. Mieszkanie ma być przestronne i dwupiętrowe. We wnętrzu pełno jasnych barw i stylowych dodatków. Tabloid dodaje:

Kuchnia jest urządzona w białym kolorze. Obok niej znajdują się przestronna jadalnia oraz słoneczny pokój. W mieszkaniu są także przestronna garderoba i elegancka łazienka z wygodną wanną i ścianą luster

Adamczyk skomentował doniesienia o takim stanie rzeczy na swoim InstaStories. 

Dzisiaj jakby na dowód słów "Super Express" publikuje zdjęcia niby naszego domu w Brentwood. Rozumiem, że to pewnego rodzaju afirmacja.

Screen z IG Piotr AdamczykScreen z IG Piotr Adamczyk https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

Po czym komentuje z przekąsem wspomniany wyżej artykuł:

Zazdrościmy panu Piotrowi i Kamili Adamczyk ich dwupiętrowego domu z basenem, spa i sauną. Pozdrawiamy z Warszawy, gdzie wbrew codziennym medialnym doniesieniom, bezustannie mieszkamy.

Screen z IG Piotr AdamczykScreen z IG Piotr Adamczyk https://www.instagram.com/piotradamczykactor/

Niektórzy mogą być zdziwieni takim obrotem spraw.

Zobacz też: Piotr Adamczyk zarabia krocie w USA. Może dorobić się prawdziwej fortuny