Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem. Plan filmowy to nie wszystko. Zostali przyłapani w Meksyku

Jennifer Aniston i Brad Pitt mieli zostać przyłapani razem na wakacjach w Meksyku. Zagraniczne media ponownie obiegły spekulacje na temat byłych małżonków. Jest coś na rzeczy?

Jennifer Aniston i Brad Pitt tworzyli szczęśliwy związek małżeński przez dobre kilka lat. Czar prysł, gdy aktor poznał Angelinę Jolie. Para rozstała się w styczniu 2005 roku, a już dwa miesiące później aktorka złożyła oficjalne pismo rozwodowe. Formalnie ich małżeństwo zakończyło się w październiku. Teraz pojawiły się doniesienia o domniemanym powrocie uwielbianej pary. Portal plotkarski DeuxMoi przekazał informację o planowanej współpracy Jennifer Aniston i Brada Pitta. Ponadto niedawno oboje zostali przyłapani w Meksyku.

Zobacz wideo Poznali się przypadkiem przy jedzeniu i zostali przyjaciółmi. Lata później zagrali razem w hicie Netfliksa [Popkultura Extra]

Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócili do siebie? 

Margot Robbie ma wyprodukować film komediowy dla Amazon Studios. Aktorka w głównej roli miała obsadzić Brada Pitta u boku byłej małżonki Jennifer Aniston. Informator "Woman’s Day" zdradził, że byli zakochani włożyli bardzo dużo wysiłku, by naprawić swoje relacje i móc razem pracować.

To musi być castingowy zamach stulecia, ale Margot nie może przypisywać sobie całej zasługi. Brad i Jen od jakiegoś dogadują się i przez większą część dekady szukali odpowiedniego filmu, aby ponownie zjednoczyć się na ekranie - zdradza informator "Woman’s Day".

Fani wprost nie dowierzali, gdy usłyszeli, że oboje mogą się pojawić najnowszej produkcji, ale źródło "Woman’s Day" ostatnio rozpisuje się o zażyłej relacji Jennifer Aniston i Brada Pitta. Ich informator twierdzi, że podczas wakacji w Meksyku byli małżonkowie odbyli jedno ze spotkań, w sprawie współpracy na planie nadchodzącego projektu.

Jak podaje "Woman’s Day", Jennifer Aniston miała nawiązać kontakt z Bradem Pittem parę miesięcy temu. Z kolei bliskie otoczenie byłych małżonków ma nadzieje, że para ponownie się do siebie zbliży. 

Brad nigdy nie przestanie robić podejść do Jennifer. Wszyscy obracają się w tych samych kręgach od lat. Nie ma wątpliwości, że między tym dwojgiem zdecydowanie iskrzy. On nigdy nie przestanie jej podrywać, ale ona jest zdeterminowana, by na tym planie filmowym nie było takich sytuacji - twierdzi informator "Woman’s Day".

Myślicie, że ta dwójka faktycznie ma szansę na wielki powrót?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.