Monika Dryl z "Barw szczęścia" rozwiodła się z mężem po kilkunastu latach. Znamy powód

Monika Dryl ogłosiła rozstanie z mężem. Przyznała, że w relacji nie zawsze było kolorowo. W tej trudnej sytuacji aktorka stara się być silna dla syna Antka.

Monika Dryl może pochwalić się wieloma sukcesami w karierze. Aktorka zdobywała nagrody na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej jeszcze przed ukończeniem Akademii Teatralnej W Warszawie. Regularnie występuje w serialach telewizyjnych, gra w Teatrze Narodowym, a także dała się poznać w muzyce i dubbingu. Jak się okazało, w życiu prywatnym nie układało jej się tak dobrze. Dryl zdecydowała się na rozstanie z mężem po kilkunastu latach związku.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Uczucie Moniki Dryl i byłego męża się wypaliło

Monika Dryl poznała byłego męża, Pawła, na imprezie kilkanaście lat temu. Szybko się w sobie zakochali. Doczekali się syna, który przyszedł na świat w 2009 roku. Jak się okazało, na pozór szczęśliwa relacja dobiegła końca. O szczegółach rozstania opowiedziała znajoma pary w wywiadzie z "Rewią". 

Z czasem narastały między nimi napięcia. Coś się wypaliło. Nie chcieli udawać uczuć i żyć w kłamstwie. Zwłaszcza wobec syna - zdradziła znajoma pary.

Dodała także, że cała sytuacja bardzo wpłynęła na aktorkę. W tych trudnych chwilach Dryl poświęciła się pracy. Obecnie na małym ekranie występuje w serialach "Barwy szczęścia" i "Leśniczówka". Zobaczyć ją można również w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Monika Dryl z byłym mężemMonika Dryl z byłym mężem fot. KAPiF.pl

Monika Dryl opiekuje się synem Antkiem

Po rozwodzie z mężem syn pary został z mamą. Monika Dryl stara się spędzać z Antkiem jak najwięcej czasu, pomimo czasochłonnej pracy. Jak można przeczytać w tygodniku "Rewia", Dryl za prośbą syna, zmieniła jego tryb nauki na nauczanie domowe. W wolnych chwilach stara się rozwijać wspólne pasje. Antek z mamą jeżdżą konno, chodzą do kin i teatrów, a także żeglują. Aktorce zależy, aby rozwód nie wpłynął negatywnie na dziecko. Jak przekazała informatorka "Rewii", Antek ma dobry kontakt z byłym mężem Dryl.

 

Zobacz też: "Barwy szczęścia". Główna bohaterka odchodzi z serialu. Pożegnała się z widzami

Więcej o:
Copyright © Agora SA