"Barwy szczęścia". Główna bohaterka odchodzi z serialu. Pożegnała się z widzami

Po 15 latach od pierwszej emisji "Barw szczęścia" lubiana bohaterka opuszcza serial. Olga Jankowska, czyli serialowa Klara, była na planie od samego początku. Poinformowała fanów o swojej decyzji tuż po emisji ostatniego odcinka z jej udziałem.

Olga Jankowska występowała w "Barwach szczęścia" od 2007 roku. Od tego czasu telewizyjna Dwójka wyemitowała ponad trzy tysiące odcinków. Serialowa Klara Pyrka praktycznie wychowała się na planie. Jak się okazało, aktorka postanowiła, że jej przygoda z serialem dobiegła końca. O swojej decyzji poinformowała fanów na Instagramie.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

"Barwy szczęścia": Olga Jankowska pożegnała się z fanami

Olga Jankowska zamieściła post, w którym poinformowała fanów, że nie zobaczą jej w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".

Dzisiaj został wyemitowany ostatni odcinek, w którym możecie mnie zobaczyć. A to oznacza, że oficjalnie żegnam się z serialem "Barwy szczęścia". Ludzie, z którymi przyszło mi pracować, byli dla mnie drugą rodziną. Wcielanie się w postać Klary przez tyle lat było czasem sporym wyzwaniem i nie ukrywam, że cieszę się, że mogę część cech jej charakteru wreszcie z siebie uwolnić. Te dobre, mam nadzieję, ze mną zostaną - napisała.

Aktorka podziękowała także wszystkim osobom z planu, z którymi miała okazję pracować. Nie obyło się też bez słów wdzięczności dla fanów serialu.

 Najbardziej dziękuję wszystkim wam, którzy tyle lat kibicowali tej postaci. Ach, naprawdę ciężko podsumować tak wielki kawał mojego życia, ale może kiedyś przyjdzie jeszcze na to czas - przekazała Jankowska.

Dodała, że rozstała się z postacią Klary już pół roku temu. Aktorka podkreśliła także, że w końcu może zamknąć rozdział i czekać na nowe wyzwania. Liczy także, że fani zostaną z nią bez względu na jej obecność w serialu.

 

Olga Jankowska odchodzi z "Barw szczęścia"

Fani serialowej Klary byli zszokowani decyzją aktorki. Jej postać była bardzo lubiana. Pod postem Olgi Jankowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy od zawiedzionych widzów.

Tego się nie spodziewałam… Będzie brakowało Klary w serialu, ale życzę powodzenia w dalszej karierze.
Szokująca informacja. Będzie jej bardzo brakowało.
Wielka szkoda, dużo wnosiłaś do serialu.

Pomimo przykrej informacji, fani życzyli Jankowskiej powodzenia w karierze poza "Barwami szczęścia". Widzowie zaczęli także spekulować, co stanie się z postacią odgrywaną przez aktorkę. W ostatnim odcinku Klara, która jest w Stanach Zjednoczonych, zapewnia swojego męża o szybkim powrocie. Jak dalej potoczy się wątek bohaterki? Olga Jankowska tego nie zdradziła.

Będziecie tęsknić za Klarą?

 

ZOBACZ WIĘCEJ: Wiktoria Gąsiewska świętuje urodziny siostry. Pokazała wspólne zdjęcia. "Jak bliźniaczki"

Więcej o: