"Barwy szczęścia" żegnają Kazimierza Mazura po jego śmierci. Dedykacja wzrusza do łez

Produkcja "Barw szczęścia" trzy miesiące po śmierci Kazimierza Mazura pożegnała się z jego wątkiem w serialu. Wyjątkowe wideo ze wzruszającymi ujęciami poruszyło fanów.

Kazimierz Mazur zmarł na początku września 2022 roku. O śmierci aktora poinformował jego syn Kazik Mazur, którego doskonale znamy z roli Kamila z serialu "Na wspólnej". W trakcie pogrzebu aktora odprawiono niezwykłą ceremonię z ogniem i symbolami kultu Słowian. Mazur przez lata związany był z produkcją TVP2. W "Barwach Szczęścia" wcielał się w postać Tomasza Wiśniewskiego, borykającego się z chorobą wieńcową męża Amelii (Stanisława Celińska). 19 grudnia 2022 wyemitowano ostatni odcinek z jego udziałem. Na oficjalnym Instagramie serialu opublikowano wzruszającą dedykację i wyjątkowe pożegnalne wideo.

Zobacz wideo "The Voice Senior". Uczestnik poprosił ukochaną o rękę na scenie

Jakich tematów lepiej nie poruszać przy wigilijnym stole, aby uniknąć rodzinnych dramatów?Co zrobić, gdy bliscy zadają wścibskie pytania? Jest kilka sposobów

"Barwy szczęścia" żegnają się z Kazimierzem Mazurem trzy miesiące po jego śmierci. Dedykacja wzrusza do łez

Ponad trzy miesiące od śmierci Kazimierza Mazura twórcy serialu "Barwy szczęścia" oficjalnie pożegnali się z aktorem i granym przez niego Tomaszem Wiśniewskim. 19 grudnia 2022 wyemitowano ostatni odcinek z jego udziałem zwieńczony zestawieniem wyjątkowych ujęć. Na oficjalnym Instagramie serialu opublikowano wzruszającą dedykację.

Dzisiejszy odcinek serialu "Barwy szczęścia" był ostatnim, który zrealizowaliśmy z udziałem pana Kazimierza Mazura. Nie mamy słów, aby wyrazić smutek z powodu końca naszej długiej, pięknej, wspólnej podróży. Pozostawiamy was z migawkami jasnych, barwnych wspomnień, które trwają i będą trwać w naszej pamięci o panu Kazimierzu - czytamy we wpisie.

Produkcja "Barw szczęścia" jeszcze przed śmiercią aktora wiedziała, że ma poważne problemy zdrowotne. Ostatnie sceny z Kazimierzem Mazurem zostały z tego względu nagrane kilka miesięcy wcześniej. To właśnie wtedy zdecydowano, że grany przez niego bohater nie może zostać uśmiercony. Jak rozwiąże się w takim razie wątek Tomasza Wiśniewskiego w serialu? Tomasz i Amelia (Stanisława Celińska) wyjadą na Mazury i grany przez Mazura bohater nie powróci już do domu. Jak produkcja wyjaśni ten zwrot akcji? O tym przekonamy się z pewnością w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia".

 

Więcej zdjęć Kazimierza Mazura znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod filmem fani serialu "Barwy szczęścia" nie kryli wzruszenia. 

Zbyt wielu aktorów tego serialu żegnamy ostatnio.
Szkoda, że odszedł. Bardzo go lubiłem. Wspaniały aktor. Będzie go brakować w "Barwach szczęścia".
Fantastyczny aktor i człowiek. Będzie nam go brakowało - czytamy w komentarzach.

Syn Barry'ego i Honey Shermanów szuka zabójców swoich rodzicówTajemnicza śmierć kanadyjskich miliarderów. Syn oferuje 35 mln dolarów nagrody

Zobacz też: "Dzień Dobry TVN". Magda Gessler zadrwiła z Filipa Chajzera. "Nie seksi. Jak twoje włosy". Odgryzł się

Więcej o: