"Dzień Dobry TVN". Magda Gessler zadrwiła z Filipa Chajzera. "Nie seksi. Jak twoje włosy". Odgryzł się

W przedświątecznym wydaniu "Dzień dobry TVN" prezenterzy zmierzyli się w konkursie na idealne pierogi pod nadzorem Magdy Gessler. Filip Chajzer wdał się z restauratorką w kąśliwą wymianę zdań. Riposta Gessler była ostra jak brzytwa.

18 grudnia w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" produkcja przygotowała przedświąteczną niespodziankę dla widzów. W programie oprócz Doroty Wellman i Marcina Prokopa pojawili się też inni prowadzący i zmierzyli się w konkursie na idealne pierogi. Wysiłki prezenterów oceniła królowa "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler. W trakcie trwania programu na żywo między restauratorką a Filipem Chajzerem doszło do kąśliwej wymiany zdań. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" skrytykowała pierogi ulepione przez Chajzera, a on nie pozostał jej dłużny. Co się wydarzyło? Sprawdźcie.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Czym się kierować podczas kupowania prezentów świątecznych, by nie popełnić gafy? (zdjęcie ilustracyjne)Czym się kierować podczas kupowania prezentów świątecznych, by nie popełnić gafy?

"Dzień Dobry TVN". Magda Gessler gorzko podsumowała Filipa Chajzera. Poszło o pierogi

W "Dzień Dobry TVN" 18 grudnia przygotowano naprawdę wyjątkowy odcinek. Były świąteczne wspomnienia z dzieciństwa, a na kanapie spotkali się wszyscy prowadzący. W konkursie na najlepsze pierogi wysiłki prezenterów oceniała niezastąpiona Magda Gessler, która na gotowaniu zna się jak nikt inny. Restauratorka stwierdziła, że uwielbia dotykać ciasta, bo "to jest seksi".

Na pierwszy ogień poszła Małgorzata Ohme, której oberwało się za zbyt grube ciasto. Gessler była bezlitosna.

Z tego można zrobić placek na pizzę. Jemu (pierogowi - red.) absolutnie nie stanęło nadzienie. Jest za płaski - podsumowała.

Małgorzata Rozenek-Majdan była z pewnością w tej konkurencji pupilką królowej "Kuchennych rewolucji". 

Gosia bardzo się stara, jak zawsze ma piątkę z plusem - powiedziała Gessler.

Prawdziwy dramat zaczął się przy stanowisku Filipa Chajzera. Jak się okazało, prezenter nie włożył odpowiedniego wysiłku w ugniecenie ciasta. 

Co ty robisz? Jak z maszyny, to się nie liczy - stwierdziła Gessler pogardliwie spoglądając na pieroga.

'Dzień dobry TVN'. Konkurs na idealne pierogi'Dzień dobry TVN'. Konkurs na idealne pierogi fot. screen Player.pl

Więcej zdjęć Magdy Gessler znajdziesz w galerii na górze strony.

Filip Chajzer stwierdził, że uwaga Magdy wynika tylko i wyłącznie z zazdrości, że przygotował zbyt idealne pierogi. Restauratorka kąśliwie go podsumowała. 

Ja nie zazdroszczę, tylko one nie są seksi. One są jak twoje włosy. Zobacz, ile masz farszu między ciastem. Musisz zrobić jeszcze raz - skwitowała Gessler. 

Poirytowany prezenter nie pozostał jej dłużny. Stwierdził, że gospodyni "Kuchennych rewolucji" krytykuje jego "arcydzieło" tylko na pokaz. 

Rozwalasz specjalnie, pokazówkę robisz, a jest pięknie - wtrącił.

Magda Gessler znana jest z tego, że to do niej należy ostatnie słowo. Tak też było i tym razem. 

Nie "robisz pokazówkę", tylko naprawdę jest farsz między ciastem - podsumowała.

'Dzień dobry TVN'. Konkurs na idealne pierogi'Dzień dobry TVN'. Konkurs na idealne pierogi fot. screen Player.pl

Jak poszło reszcie ekipy "Dzień Dobry TVN"? Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek-Majdan zmiotła konkurencję.

Wydaje mi się, że wszyscy bardzo się starają i każdy popełnił jakiś błąd, ale jak zwykle Gosia ma piątkę z plusem - dodała na koniec Gessler.

Restauratorka pojawiła się na antenie również z dziećmi, Larą i Tadeuszem, aby opowiedzieć o nowym programie przygotowanym specjalnie na święta. Tym razem Gessler pomoże polskim rodzinom w przygotowaniu wigilijnej kolacji. Program "Święta z Gesslerami" po raz pierwszy zostanie wyemitowany 20 grudnia o 20:35, a finałowy odcinek zobaczymy w wigilię o godzinie 18:00.

'Dzień dobry TVN'. Wydanie świąteczne'Dzień dobry TVN'. Wydanie świąteczne fot. screen Player.pl

Grażyna TorbickaTorbicka na gali "Perspektywa 2022". Klasyczna elegancja z pieprznym twistem

Zobacz też: Katarzyna Sokołowska o dojrzałym macierzyństwie. "Nic nie tracę"

 
 
Więcej o: