Agnieszka Kaczorowska ma niezwykle przytulny dom. Pokoje córek jak z bajki. A ta toaletka!

Agnieszka Kaczorowska zasłynęła jako Bożenka z serialu "Klan". Dziś znamy ją jako influencerkę, tancerkę i przede wszystkim mamę dwóch córek. Razem z Maciejem Pelą tworzą dla nich wspaniały dom. Zajrzyjcie do tego bajkowego wnętrza razem z nami.

Agnieszka Kaczorowska publikuje mnóstwo zdjęć i filmików ze swojego azylu. Pokazuje fanom na Instagramie rodzinną codzienność, która rozgrywa się w bardzo komfortowych warunkach. Jak mieszka Kaczorowska z rodziną?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska stworzyła z mężem przytulną przestrzeń. Co za pokoje dla dzieci!

Widać, że tancerka ceni sobie jasność i przestrzeń. Te cechy są zauważalne na każdym metrze w jej domu. Zacznijmy od jadalni. Gwiazda postawiła w niej na drewniany stół i szare siedzenia. W tle widzimy szare zasłony i lustro, w którym Kaczorowska chętnie się fotografuje.

 

W salonie nie brakuje stonowanych barw, a główną uwagę skupiają ciemne, duże kanapy, na których chętnie bawią się córki tancerki. Drewniany motyw w dalszym ciągu ozdabia kolejny fragment przestrzeni.

 

Pokoje córek to krainy dziecięcych marzeń. Zwierzęce malunki, pastele i projektor, który tworzy magiczną atmosferę, na pewno jest czymś, co dzieciaki lubią najbardziej. W takim anturażu można poczuć się jak postać z bajki.

 

W sypialni Kaczorowskiej minimalistyczny wystrój przełamuje żółty zagłówek, na którym również chętnie pokazuje się z rodziną.

 

Tancerka zaprezentowała fanom również miejsce, w którym się upiększa. Toaletka Kaczorowskiej jest w kolorze jasnego drewna, a oświetlenia całości dodają małe, białe lampki otaczające ramę lustra

 

W sezonie letnim rodzina Kaczorowskiej chętnie spędza czas na powietrzu. Postanowili na tarasie umieścić dużą szarą kanapę, na której często przesiadują dziewczynki. W tle ponownie widzimy drewno i oczywiście mnóstwo trawy. To miejsce idealne na zabawę i piknik.

 

Więcej zdjęć domu Agnieszki Kaczorowskiej zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Czytaj też: Maciej Pela o małżeństwie z Agnieszką Kaczorowską. Mieli gorsze chwile

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.