Julia Wieniawa o odważnych sesjach w bieliźnie. Musiała się przełamać [PLOTEK EXCLUSIVE]

Niedawno Julia Wieniawa wrzuciła do sieci kadry, na których pozuje w koronkowej bieliźnie. Dowiedzieliśmy się, dlaczego zgodziła się na udział w odważnej sesji zdjęciowej.

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych. Oprócz własnych projektów zaangażowana jest również we współprace z różnymi markami. Na początku lutego w opublikowanym na Instagramie poście pochwaliła się, że została ambasadorką popularnej marki bieliźnianej. Wówczas pokazała również efekty sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. W rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak wyglądała praca na planie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o sesjach w bieliźnie. "To jest wręcz zaszczyt"

Julia Wieniawa zapozowała w zmysłowej bieliźnie. Czuła się skrępowana? 

Pomimo tego że Julia Wieniawa regularnie bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych, to wcześniej nie zdecydowała się pokazać w tak odważnym wydaniu. 

To była pierwsza taka moja sesja. Miałam oczywiście różne propozycje, jak jeszcze pewne gazety istniały, ale nigdy ich nie przyjęłam, bo nie miałam takiej potrzeby. 

Dlaczego zatem postanowiła zmienić zdanie? 

Kiedy dostałam propozycję zostania pierwszą polską ambasadorką kultowej włoskiej marki, doszłam do wniosku, że jest to wielkie wyróżnienie (...). Nie ma w tym nic złego, a wręcz jest to ogromny zaszczyt.

Wieniawa nie ukrywa, że początkowo trudno było jej swobodnie pozować w samej bieliźnie. Dzięki jednak profesjonalnej ekipie udało jej się pokonać skrępowanie. 

Trochę się krępowałam na początku. Pozowanie jednak w bieliźnie jest krępujące, ale była świetna ekipa i wyszło pięknie. Jestem z tego bardzo dumna.

Całą rozmowę możecie posłuchać w zamieszczonym u góry strony wideo. A TUTAJ możecie zobaczyć, o jakiej sesji rozmawialiśmy z Julią Wieniawą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.