Wieniawa w mocno wyciętej bieliźnie. Tak odważnych zdjęć nie było. Fani sugerują, że majstrowała przy twarzy

Julia Wieniawa potrafi zaskoczyć fanów. Aktorka wstawiła do sieci zdjęcie w prześwitującej, koronkowej bieliźnie. Od razu posypała się masa komentarzy pod fotografią. Nie wszystkie były pozytywne.

Julia Wieniawa lubi dobrze wyglądać. Podkreśliła to ostatnim zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Wokalistka prezentuje się na nim w koronkowej, różowej bieliźnie. Wybrała prześwitujący zestaw. Niektórzy fani zaniemówili, inni doszukiwali się ingerencji chirurga w twarzy młodej kobiety. Stwierdzili, że zoperowała sobie nos i powiększyła usta. Oglądamy te same fotografie? 

Polecamy: Rafał Grabias atakuje Julię Wieniawę. "Butna i pyszna". Aktorka odpowiedziała. Bardzo wymownie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Julia WieniawaWieniawa zaskakuje nowym wizerunkiem. Porównuje się do mamy i... sekretarki

Julia Wieniawa pozuje w zmysłowej bieliźnie. Na taki zestaw zdecydują się tylko odważne osoby

Julia Wieniawa doskonale wie, jak skupić na sobie wszystkie spojrzenia. Potwierdzeniem tego może być jej najnowsza fotografia, na której pozuje w różowej, koronkowej bieliźnie. Aktorka zaprezentowała się w komplecie od marki, której jest ambasadorką. Zestaw w mocnym odcieniu różu został stworzony z myślą o zbliżających się walentynkach. Internauci byli zachwyceni sensualną fotografią. Pisali:

Nieziemsko wyglądasz! Jeśli będą klonować ludzi, to powinni zacząć od ciebie!
 

Padł też komentarz, że Julia Wieniawa zrealizowała jedną z najlepszych sesji w swoim życiu.

Jezu Julia, to chyba najlepsza twoja sesja ever. Wyglądasz zabójczo!

Oczywiście musiały się pojawić także słowa krytyki. Jeden z internautów napisał wprost, że jego zdaniem aktorka poddała się operacji plastycznej. Zapytał się także, czy Wieniawa powiększyła usta. 

Zoperowałaś nos i powiększyłaś usta?!

Na szczęście większość opinii była przychylna i obserwatorzy podziwiali nienaganną sylwetkę młodej gwiazdy polskiego show-biznesu. 

Więcej o: