Maciej Kurzajewski podejmie się trudnego wyzwania. Padły oficjalne deklaracje. "Ryzykant z pana"

Maciej Kurzajewski za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że już niedługi planuje udział w niełatwym wyzwaniu. Przed prezenterem długi czas przygotowań. Co na to Katarzyna Cichopek?

Maciej Kurzajewski niedawno celebrował 50. urodziny. Z tej okazji wybrał się z ukochaną w podróż po Jordanii. Później jego święto uczciła ekipa programu "Pytanie na śniadanie". W studiu czekała na niego smakowita niespodzianka. Prezenter telewizyjny kilka dni temu ogłosił fanom, że zamierza sprawdzić swoje możliwości i zmierzyć się z trudnym wyzwaniem. Wygląda na to, że Maciej Kurzajewski właśnie przeżywa drugą młodość u boku o dziesięć lat młodszej Katarzyny Cichopek.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Maciej Kurzajewski, Julian Kurzajewski 17-letni syn Kurzajewskiego wyprowadził się z domu. Prezenter nie kryje dumy

Maciej Kurzajewski podejmuje się trudnego wyzwania 

Maciej Kurzajewski stara się aktywnie działać w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje pokazuje fanom urywki z życia nie tylko zawodowego, ale i prywatnego. Ostatnio przekazał im zaskakującą informację. Prezenter telewizyjny ma zamiar wystartować w zawodach triatlonowych. Konkurs odbędzie się w Gdyni. Łączna długość trasy do przebycia wynosi równo 113 kilometrów. Trasa składa się z 1,9 kilometrów pływania, 90 kilometrów jazdy na rowerze i 21,1 kilometrów biegu.

Skąd to zaskoczenie?!  Skoro słowo się rzekło, to oficjalne potwierdzam mój start w Ironmanie. (...) W najbliższych dniach z radością przedstawię partnerów, którzy będą mnie wspierać w realizacji tego celu! Zapraszam do wysłuchania rozmów z ludźmi triathlonu, którzy są dla mnie inspiracją i z wiedzy których mogę korzystać na drodze przygotowań do mojego pierwszego Ironmana - napisał na Instagramie.
 

Paulina Smaszcz Paulina Smaszcz kończy 50 lat. Wyjawiła, jak świętuje. Jedno jej w głowie

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Fani przesyłali gratulację. Nie brakowało słów wsparcia. 

To się nazywa wyzwanie. Maćku, życzę determinacji, wytrwałości, energii, radości i zdrówka! Jazda - napisał Rafał Mroczek.
Ironman w Gdyni to super impreza. Już życzę powodzenia! Atmosfera jest tam niesamowita.
Panie Maćku, ryzykant z pana. Trzymam kciuki!
Wielki szacun gratulacje! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Ironman w Gdyni wystartuje 6 sierpnia o godzinie 9:30. Do tej pory Katarzyna Cichopek nie odniosła się do sprawy. Myślicie, że jest zadowolona czy nie za bardzo?

Więcej o: