17-letni syn Macieja Kurzajewskiego wyprowadził się z domu. Mieszka za granicą. Prezenter nie kryje dumy

Syn Macieja Kurzajewskiego, Julek, ma niespełna 17 lat. Mimo to już próbuje samodzielnego życia i to w obcym kraju. Znany prezenter pochwalił się nowymi osiągnięciami na Instagramie.

Maciej Kurzajewski doskonale wie, jak wygląda życie, kiedy interesują się nim media i szeroka grupa odbiorców - nie zawsze przychylnych. Pewnie w dużej mierze dlatego, dziennikarz rzadko opowiada publicznie o swoich dzieciach. Tym razem postanowił sam poruszyć temat swojej pociechy.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu

Syn Macieja Kurzajewskiego mieszka za granicą. We wrześniu przeprowadził się do Holandii

W poście na Instagramie prezenter pochwalił się sukcesem młodszego syna. Julek ma niecałe 17 lat, jednak już postanowił spróbować się usamodzielnić - przynajmniej na jakiś czas. Chłopak kilka miesięcy temu wyprowadził się z domu.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKurzopki szaleją na śniegu. Patrzymy na dłoń aktorki. Zdobi ją okazały pierścionek

Od września nastolatek mieszka w Holandii. Julian bierze udział w rocznej wymianie, dzięki czemu może nie tylko zasmakować życia z dala od rodziców, ale dodatkowo poznać nowy język i kulturę innego kraju. Dumny tata pochwalił się, że jego syn wkrótce zda relację z Holandii na Instagramie polskich Programów Międzykulturowych AFS.

Julek chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami w sieci.

Mieszkam w małym miasteczku portowym Harlingen. Moja rodzina goszcząca mieszka ze mną w barce mieszkalnej i oprócz mnie w rodzinie jest jeszcze jeden uczestnik z Chile. Mieszkamy wspólnie od dwóch miesięcy i bardzo dobrze się dogadujemy. W mojej relacji spróbuję pokazać moje codzienne życie w Holandii z pewnym małym zwrotem akcji, którym jest również zdobywanie zachowań i nawyków nie tylko holenderskich, ale również południowo-amerykańskich - pisze Julek.
 

Wpis Kurzajewskiego zalała fala gratulacji dla jego syna. Fani prezentera obiecują w komentarzach, że na pewno sprawdzą, co o Holandii ma do powiedzenia Julek. Podkreślają, że z genami ojca na pewno poradzi sobie ze zjednaniem oglądających jego relację.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKurzopki uprawiają foodporn. Jedno sypie pomidorki, drugie drze listki bazylii

Więcej o: