Ekipa "Pytania na śniadanie" zaskoczyła Kurzajewskiego po urlopie. Katarzyna była wtajemniczona

Maciej Kurzajewski właśnie skończył 50 lat. Z tej okazji przyjaciele z pracy przygotowali mu niespodziankę. Po urlopie powitano go tortem i prezentami.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ledwo wrócili z urlopu, a z rana już zawitali w studiu "Pytania na śniadanie". Ten dzień w pracy należał do wyjątkowym, bowiem ekipa przygotowała dla prezentera niespodzianki z okazji 50. urodzin. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska zapytana o zarobki Kurzopków w "Pnś". Pokazała klasę

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska uwiła klimatyczne gniazdko. Kwiaty w łazience to początek

Maciej Kurzajewski otrzymał urodzinową niespodziankę

Dla Kurzajewskiego zapowiadał się zwykły dzień w pracy, przeplatany rozmowami o kotach, kuchnii wietnamskiej, ale też warsztatem robienia pączków i rozmową na temat trendu śledzenia bliskich za pomocą aplikacji. Koledzy z pracy zadbali jednak, żeby Maciej Kurzajewski jak najlepiej zapamiętał urodziny. Katarzyna Cichopek tajemniczo zagadywała partnera, jak się czuje. Z pewnością wiedziała, co czeka go już za chwilę.

Najważniejsze jest to, że dzisiaj Maciek świętuje urodziny. Jest i on, nasz solenizant - mówiła Katarzyna Cichopek na InstaStories.

Maciej Kurzajewski, opowiadając o urodzinowym poranku, nie mógł zapomnieć o kilku czułych słowach w kierunku partnerki. Patrząc jej głęboko w oczy przyznał, że jest szczęśliwy, spędzając ten dzień w tak wyjątkowym towarzystwie. Widać, że się ucieszyła. 

Doskonale. Rewelacyjny poranek. Urodziny w takim miejscu, ale przede wszystkim w takim towarzystwie, to jest czysta przyjemność. Dziękuję bardzo już teraz za wszystkie życzenia urodzinowe - odpowiedział Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Instagram @katarzynacichopek

Przyjaciele Macieja Kurzajewskiego kolejno podchodzili do niego, składając mu najserdeczniejsze życzenia. Później ekipa obserwowała proces przygotowywania wietnamskich dań, a na planie nagle pojawił się tort. Prezenter nie krył zaskoczenia, jednak szybko pomyślał życzenie i zdmuchnął świeczki. W studiu rozbrzmiało radosne "sto lat".

Pytanie na niadaniePytanie na niadanie KAPiF.pl / KAPiF.pl


Wśród niespodzianek nie mogło również zabraknąć pamiątkowego filmu z archiwalnymi nagraniami z udziałem prezentera. Dodatkowo siedzibę "Pytania na śniadanie" Kurzajewski opuścił z prezentem w ręku. 

Więcej zdjęć z urodzin Macieja Kurzajewskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKurzajewski uchwycił Cichopek wijącą się w kostiumie. Cała w błocie!

Więcej o: