Księżna Kate w boskim płaszczu. Stylizacja obłędna, ale to zdjęcia z maluchem z tłumu rozbrajają

Księżna Kate i książę William zjawili się w Kornwalii pierwszy raz, od kiedy tytułują się jako księżna i książę Walii. Wyglądali bardzo elegancko, ale to reakcja malucha na widok Kate zrobiła nam dzień.

Księżna Kate i książę William po śmierci królowej Elżbiety II otrzymali tytułu: księcia i księżnej Walii. Od czasu mianowania małżonkowie nie byli w Kornwalii. To się jednak zmieniło i małżeństwo zawitało do angielskiego regionu Anglii 9 lutego 2023 roku. Księżna Kate i książę William znaleźli czas, żeby przywitać się z tłumem sympatyków rodziny królewskiej. Nie szczędzili czułości poddanym. Mieli także chwilę na poznanie się z dziećmi. Jedno z nich nie kryło radości, gdy zobaczyło księżną Kate. Mina malucha stała się od razu hitem sieci. 

Polecamy: Księżna Kate złamała ważną zasadę. Ustanowiła ją sama Elżbieta II. Jest nagranie

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Maryla RodowiczRodowicz o spotkaniu z Elżbietą II. "Zachowałam się jak wieśniara"

Księżna Kate w najmodniejszym odcieniu brązu. Klasa, ale to mina dziecka skradła uwagę wszystkich

Księżna Kate jest często przedstawiana w mediach, jako osoba kochająca dzieci. Nic więc dziwnego, że podczas spotkania z tłumem młodzi dorośli lgnęli do niej. Każdy chciał, choć na chwilę móc uścisnąć dłoń księżnej Kate. Jeden z maluchów był bardzo zadowolony ze spotkania z księżną Walii, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Ten rozkoszny widok z pewnością zrobi wam dzień.

Księżna KateKsiężna Kate Agencja Gazeta

To nie wszystko. W Kornwalii księżna Kate pozwoliła sobie także na drobną zabawę z dzieckiem. Widać, że maluch w obecności żony księcia Williama czuł się naprawdę wspaniale.

Księżna KateKsiężna Kate Agencja Gazeta

Oprócz świetnego kontaktu z poddanymi nie dało się także nie zwrócić uwagi na przepiękny płaszcz, który przyodziała podczas ważnego wydarzenia. Na tę okazję żona księcia Williama zdecydowała się na okrycie wierzchnie sięgające do połowy łydki. Trzeba przyznać, że księżna Kate w czekoladowym brązie prezentuje się naprawdę dobrze.  

Więcej zdjęć księżnej Kate w czekoladowym płaszczu znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: