Rodzice Gabby Petito opublikowali jej ostatnie zdjęcie przed śmiercią. Teraz oskarżają policję

Gabby Petito mogła być pobita przed śmiercią. Na to wskazuje zdjęcie, które rozpowszechnili rodzice 22-latki. Świeże rany na twarzy dziewczyny mieli też widzieć policjanci.

Nie milknie sprawa Gabby Petito. Pojawiają się kolejne dowody związane z zabójstwem 22-letniej Amerykanki, która została uduszona przez swojego partnera Briana Laundriego. Niedawno pisaliśmy o tym, że rodzice zamordowanej pozywają rodziców Laundriego, gdyż twierdzą, że ci wiedzieli o zabójstwie i mieli pomóc synowi. Teraz opublikowali ostatnie zdjęcie córki, które ma być dowodem w procesie przeciwko policji

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Gwiazdy, które odeszły w tajemniczy sposóbGwiazdy, które zginęły w tajemniczych okolicznościach. Kurt Cobain to tylko początek

Gabby Petito została pobita, nim zatrzymała ją policja

Gabby Petito została zamordowana prawdopodobnie 27 sierpnia 2021 roku. Podejrzanym szybko został jej narzeczony Brian Laundrie, z którym podróżowała po USA. Mężczyzna ukrywał się przed policją, a później popełnił samobójstwo. W jego notatniku znaleziono zapiski, w których przyznał się do uduszenia partnerki. 

Teraz okazuje się, że Gabby Petito mogła zostać pobita przed śmiercią i to tuż przed tym, jak została zatrzymana przez policję. Rodzice 22-latki rozpowszechnili zdjęcie córki, na którym widać, że miała siniaki i rany na twarzy.

Według nich fotografia miała zostać zrobiona telefonem Gabby 12 sierpnia o 16:37. Tymczasem, jak wskazują policyjne kamery, Amerykanka została zatrzymana przez funkcjonariuszy tego samego dnia około godziny 16:53. 

Na nagraniu z zatrzymania blogerki nie widać wyraźnie siniaków. Co ciekawe policjant zapytał jednak 22-latkę, czy została uderzona w twarz. Zwrócił również uwagę na ślady na jej ramieniu. 

 

Teraz rodzina Gabby Petito złożyła pozew przeciwko Departamentowi Policji Moab w Utah za brak odpowiedniej interwencji w obronie ich córki, zanim ta została zabita przez swojego chłopaka.

Więcej o: