Nowa ukochana Gerarda Pique wygląda niczym Shakira sprzed lat? Zrobiono porównanie ich zdjęć

Echa rozstania Shakiry i Gerarda Pique nie milkną. W sieci nie brakuje spekulacji, że nowa partnerka piłkarza wygląda niemal identycznie jak piosenkarka kilkanaście lat temu. Jedna z tiktokerek postanowiła przyjrzeć się sprawie. Porównała fotografie, na których obie panie są mniej więcej w tym samym wieku.

ShakiraGerard Pique przez ładnych parę lat tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie. Ich rozstanie wywołało sporo kontrowersji niemal na każdym zakątku świata. Tym bardziej, że wyszło na jaw, że piłkarz nie dochował wierności wokalistce. Z tego powodu niektórzy fani odwrócili się od sportowca i stanęli po stronie piosenkarki. Zaczęto też tworzyć spekulacje dotyczące podobieństwa obu pań. Amerykańska tiktokerka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Shakira śpiewa z fanami diss na Pique. Przyszli pod jej dom

Nowa partnerka Gerarda Pique w szpitalu. Ma napady panikiNowa partnerka Gerarda Pique w szpitalu. Ma ataki paniki

Nowa ukochana Gerarda Pique wygląda niczym Shakira sprzed lat? Porównano je

Początkowo Shakira nie wypowiadała się publicznie na temat rozstania. Do czasu. W styczniu wydała utwór skierowany prosto do piłkarza, jego nowej dziewczyny i teściowej. Chociaż światowej sławy artystka uważa, że ją i nową wybrankę Gerarda Pique sporo różni, to internauci w sieci zaczęli doszukiwać się wizualnych podobieństw. Niektórzy twierdzą, że 23-letnia Clara Chia Marti wygląda jak Shakira kilkanaście lat temu. Jedna z tiktokerek postanowiła zrobić porównanie. Zestawiła zdjęcie z młodości piosenkarki i porównała do obecnych Clary Chii Marti. 

No dobra, widziałam wiele komentarzy porównujących Shakirę do Clary pod moim ostatnim postem, więc zrobiłam porównanie. Na górze mamy około dwudziestoletnią Shakirę, a na dole 23-letnią Clarę i sama nie wiem. No nie wiem, czy ja to widzę. A wy co o tym sądzicie? - powiedziała tiktokerka na nagraniu.

Shakira, Clara Chia, Gerard PiqueNowa partnerka Pique zaczepiana na ulicach. Ludzie nie mają dla niej litości

Pod opublikowanym nagraniem niemalże od razu pojawiły się liczne komentarze. Niektórzy zwrócili uwagę ówczesny kolor włosów piosenkarki

Shakira musi znowu zapuścić włosy, tak dobrze wtedy wyglądała. Bardzo podkreślały jej urodę.

Pozostali podzielili się na dwie grupy. Jedni zgodzili się z tą teorią. 

Istnieją pewne podobieństwa, ale rysy twarzy Shakiry są znacznie łagodniejsze.
Widzę podobieństwo, ale to tak, jakby Pique próbował znaleźć Shakirę w kimś innym. Kimś młodszym i może bardziej uległym.

Inni zaś doszukali się nieco innego podobieństwa - porównali nową wybrankę Pique do Montserrat Bernabeu, matki piłkarza

Czy ktoś zauważył, że Clara bardziej przypomina jego mamę?
Myślę, że bardziej przypomina jego matkę, co wiele by wyjaśniało - czytamy w komentarzach na TikToku.

A wy co o tym sądzicie? Też widzicie to podobieństwo, a może uważacie, że mają odmienną urodę? 

Więcej o: