Nowa partnerka Gerarda Pique zaczepiana na ulicach. Ludzie nie mają dla niej litości

Nowa partnerka Gerarda Pique ma teraz niełatwe życie. Po piosence Shakiry, wylała się na Clarę fala hejtu. W pewnym momencie kobieta uznała, że sama sobie z tym nie poradzi.

Nikt nie spodziewał się tego, że związek Shakiry i Gerarda Pique zakończy się głośnym rozstaniem. A jednak. Wszystko przez zdradę piłkarza, którą wypunktowała mu Shakira w utworze producenckim z Bizzarapem. Po mocnej premierze wszyscy zaczęli mówić o niewierności piłkarza i jego nowej ukochanej, 23-letniej studentce Public Relations, Clarze Chii. Kobieta nie wytrzymała krytyki i była zmuszona skorzystać z pomocy psychologicznej. Zatrudniła także ochronę.

Polecamy: Pique pokazał nową partnerkę. Reakcja Shakiry zdumiewa. Wyżyła się w kuchni

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus? Wybór był prosty

Gerard PiqueGerard Pique debiutuje na Instagramie z nową dziewczyną. Tak wygląda Clara

Clara Chia nie wytrzymała hejtu i zgłosiła się do psychologa. Ludzie zaczęli ją rozpoznawać na ulicy

Clara Chia przeżywa teraz trudne chwile. W związku z faktem, że jest kochanką Gerarda Pique, spotkało ją wiele nieprzyjemności. Jej tożsamość nie jest już anonimowa, do czego niełatwo jest jej się przyzwyczaić. Jak podkreśliła dziennikarka Lorena Vazquez z "Mamarazzis", Clarze Chia jest teraz bardzo trudno.

Ludzie zatrzymują ją na ulicy i śpiewają piosenkę Shakiry. Wszyscy ją rozpoznają, a ponieważ jest dość nieśmiałą dziewczyną, bardzo ciężko to znosi - podkreśliła dziennikarka.
 

Okazuje się, że to nie koniec. Kobieta, żeby sobie ulżyć w krytycznym dla niej momencie, sięgnęła po pomoc psychologiczną. 

Potrzebowała pomocy ekspertów - wyjaśnił Saul Oritz z "Fiesty".

Następnie dodał:

Od około ośmiu dni przebywa w domu swoich rodziców, cała się telepiąc. Potrzebowała schronienia, ponieważ nie jest w najlepszym stanie psychicznym. Nie jest łatwo być 23-letnią dziewczyną i być na ustach Hiszpanii i całego świata.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy.

Więcej o: