Ewa Drzyzga nie wyobraża sobie mieszkać w Warszawie. Kocha swój dom z pięknym ogrodem. Tak się urządziła

Ewa Drzyzga do pracy dojeżdża 300 kilometrów. Nie jest to dla niej żaden problem, ponieważ zamiast wielkomiejskiego pędu, woli ciszę i spokój. Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się jej dom.

Ewa Drzyzga od kilku lat współprowadzi program "Dzień dobry TVN". Mogłoby się zatem wydawać, że mieszka w stolicy, aby mieć bliżej do pracy. Okazuje się jednak, że dom dziennikarki znajduje się w zupełnie innym mieście. Swoje miejsce na ziemi znalazła niedaleko Krakowa.

Zobacz wideo Ewa Drzyzga o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u. Obawia się o posadę?

Tak mieszka Ewa Drzyzga. Przytulne wnętrza i piękny ogród  

Ewa Drzyzga rzadko opowiada o życiu prywatnym. Dziennikarka stroni od blasku fleszy i nie pojawia się na branżowych imprezach. Najważniejsza jest dla niej rodzina i ceni sobie czas spędzony w towarzystwie najbliższych. Wraz z mężem i synami mieszka w podkrakowskich Mogilanach i jest z tego powodu bardzo zadowolona. 

Mieszkałam w Warszawie, we Wrocławiu, wynajmowałam mieszkanie, postanowiłam kupić dom. Podoba mi się tu piękny widok, spokój, cisza, a zarazem blisko miasta. Nie planuję przeprowadzki.

W rozmowie z magazynem "Gala" wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na dom oddalony od miejskiego zgiełku. 

Po prostu pojawiła się rodzina i lepiej mi poza miastem. Mam inną przestrzeń, czuję się wolna. Sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco.

Dziennikarka jest zachwycona tym, że ma duży ogród, w którym może spędzać wolny czas. 

To duży komfort. Nie trzeba się przygotowywać do wyjść na miasto, stroić, bo nikt cię nie będzie oglądał, ani pakować miliona rzeczy, których potrzebujesz, idąc na spacer. Trzeba jednak uważać, żeby się nie zamknąć w takim mikroświecie - tylko ty i twój dom - dodała w wywiadzie dla "Gali".

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga Instagram/@ewa_drzyzga

A jak prezentują się wnętrza w domu Ewy Drzyzgi? Pomieszczenia utrzymane są w jasnych barwach. Nie brakuje jednak ciekawych mebli i dodatków. Jeden z pokoi wypełniają obrazy i kolorowe figurki. 

Ewa Drzyzga domEwa Drzyzga dom Instagram/@ewa_drzyzga

Naszą uwagę zwróciła kuchnia. Wnętrze jest bardzo stylowo urządzone. Na zdjęciach, które Drzyzga opublikowała na Instagramie widać, że ma sporo przestrzeni do przyrządzania potraw.

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga Instagram/@ewa_drzyzga

Dziennikarka ma też przestrzeń idealną do pracy. Półki wypełniają książki, a obok biurka znajduje się drewniana komoda. Zdjęcie znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.