Wzruszony Maciej Kurzajewski publicznie wyznaje miłość Katarzynie Cichopek. Ta najpierw zwróciła się do niego

Katarzyna Cichopek publicznie złożyła życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. Ten odwdzięczył jej się wyznaniem miłości.

29 stycznia Maciej Kurzajewski obchodził 50. urodziny. Jubilat zdążył już wrócić z wakacji z Katarzyną Cichopek, z którą smarował się błotem z Morza Martwego. Urodziny świętował na planie programu "Pytanie na śniadanie". Okazało się, że Katarzyna Cichopek i przyjaciele postanowili zrobić prezenterowi urodzinową niespodziankę. Ta niezwykle wzruszyła jubilata, który zdobył się na osobiste wyznanie. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Joanna Kurska, Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKurska zdradza, kto wpadł na pomysł, aby Cichopek i Kurzajewski byli parą w "PnŚ"

Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Katarzynie Cichopek 

Katarzyna Cichopek udostępniła na Instagramie urodzinowe nagranie, które przygotowała dla ukochanego. Widzimy na nim między innymi takie gwiazdy, jak: Adam Małysz, Marzena Rogalska, Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Łukasz Nowicki, Maciej Dowbor czy Joanna Koroniewska. Wszyscy składają Kurzajewskiemu życzenia. O miłe słowa pokusiła się też Cichopek, która opatrzyła nagranie kolejnymi życzeniami. 

Maciej Kurzajewski biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka, a zwłaszcza @margorka @sylwiadekiert i @paciorkowskimichal za pomoc - czytamy.
 

Pod nagraniem szybko pojawiło się wiele życzeń od fanów. Na komentarz zdecydowała się też jubilat, który był wyraźnie wzruszony niespodzianką. Podziękował wszystkim i publicznie wyznał miłość ukochanej. 

Kochani, bardzo wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia... Dostałem od was wspaniały prezent! Kasiu kocham Cię!  @margorka & @jacekcichopek Was też kocham i bardzo dziękuję! - czytamy.

Komentarz Macieja KurzajewskiKomentarz Macieja Kurzajewski Fot.katarzynacichopek/Instagram

Jak widać miłość kwitnie. 

Więcej o: