Gwiazdy na 31. finale WOŚP. Przetakiewicz klasa, Chodakowska w bieli. "Lewa" w drugiej stylizacji jednego dnia

29 stycznia odbywa się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W studio nie zabrakło stałych bywalców, m.in. Ewy Chodakowskiej czy Anny Lewandowskiej. Patrzymy, jak ubrały się gwiazdy na charytatywny event.

Już po raz 31. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na specjalistyczne sprzęty, które zostaną przekazane licznym placówkom leczniczym w Polsce. W tym roku fundacja gra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą!". W specjalnie wybudowanym studiu w Warszawie nie mogło zabraknąć gwiazd, które również przyłączyły się do akcji. Wiele z nich od lat wspiera Jurka Owsiaka.

Zobacz wideo Młynarska: Kiedy widzę inkubator ze znaczkiem WOŚP i matkę, która płacze, to nie ma znaczenia, z jakiego jest ugrupowania

Gwiazdy w studiu WOŚP. Chodakowska na biało, Lewandowska w za długich spodniach. Przetakiewicz w białych szpilkach

Jedną ze stałych gościni w studio Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Ewa Chodakowska. Trenerka w tym roku postawiła na bardzo podobny strój, w którym wystąpiła w zeszłym roku. Ba! Założyła nawet te same kremowe, ciężkie buty. Połączyła je z szerokimi, białymi spodniami, które luźno opadały na obuwie. W spodnie miała włożony prześwitujący kremowy golf. 

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

W Warszawie prosto ze słonecznej Barcelony pojawiła się także Anna Lewandowska. Trenerka miała na sobie czarną, wygodną bluzę, którą zestawiła z jeansowymi spodniami o szerszych nogawkach i czarnych butach na obcasie. Na ramiona zarzuciła czerwoną kurtkę puchową. Kilka godzin wcześniej "Lewa" gościła na kanapie "DDTVN" w zupełnie innej stylizacji. 

ZOBACZ: Lewandowska i dawno niewidziana Gabryjelska ze "Złotopolskich" pod "DDTVN". Pokazały klasę w identycznych zestawach

Anna LewandowskaAnna Lewandowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Joanna Przetakiewicz postawiła na elegancki strój podczas 31. finału WOŚP. Miała na sobie obcisłe spodnie, czarną bluzkę z bufiastymi rękawami i skórzany pasek w talii. Czarną stylizację przełamały białe szpilki.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz KAPiF.pl / KAPIF.pl

W studiu w Warszawie pojawiła się także Patricia Kazadi, Maffashion, Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska i inni. Zdjęcia znajdziesz w galerii u góry strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.