Lewandowska i dawno niewidziana Gabryjelska ze "Złotopolskich" pod "DDTVN". Pokazały klasę w identycznych zestawach

W studiu "Dzień dobry TVN" pojawiły się dwie gościnie. Anna Lewandowska i długo niewidziana w telewizji Renata Gabryjelska. Wyglądały w jasnych stylizacjach jak siostry.

29 stycznia 2023 roku w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" pojawiły się dwie panie, które zachwyciły nas swoim stylem. Jedną z nich była Anna Lewandowska, która zadały szyku w oversizowym, kremowym płaszczu. Żona Roberta Lewandowskiego w stonowanym zestawie wyglądała jak prawdziwa kobieta sukcesu. To nie koniec niespodzianek. Do formatu TVN-u przybyła także Renata Gabryjelska, która po latach wróciła do świata show-biznesu. Jej stylizacja to był strzał w dziesiątkę.

Polecamy: Anna Lewandowska w szczerym wywiadzie opowiedziała Hiszpanom o Polakach. Tego jej zdaniem nam brakuje

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Anna Lewandowska, Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekAnna Lewandowska zapytana o zarobki Kurzopków w "Pytaniu na śniadanie". Klasa!

Anna Lewandowska i Renata Gabryjelska w kremowych płaszczach. Taka wersja klasyki to zawsze dobry wybór

Anna Lewandowska zaprezentowała w studiu bardzo klasyczny zestaw, na który składał się kremowy płaszcz i szerokie, szare spodnie. Dobrała do tego grubo pleciony, szary sweter zapinany na guziki w retro stylu oraz świetne botki z ostrym czubkiem. To nie koniec. Całość dopełniła naturalnym makijażem z podkreślonym okiem i ustami w kolorze nude. Jeżeli chodzi o fryzurę, to lekko podkręciła naturalnie proste włosy

Anna LewandowskaAnna Lewandowska KAPiF.pl

Renata Gabryjelska to z kolei klasa sama w sobie. Modelką i aktorkę możecie kojarzyć z serialu "Złotopolscy", gdzie odgrywała rolę niezapomnianej Ewy. Oprócz tego zdobyła także tytuł wicemiss na wyborach Miss Polonia w 1993 roku. 47-letnia Renata Gabryjelska w pewnym momencie zdecydowała się zakończyć dobrze rokującą karierę, żeby w pełni poświęcić się macierzyństwu i życiu rodzinnemu. Na szczęście wróciła po latach i teraz bardzo się cieszy z tego, że znów może sprawdzić się w roli modelki. Tak opowiadała o wielkim powrocie w "Dzień dobry TVN".

Ciało to wszystko pamięta. To jest "Pyk" i się dzieje magia. (…) Nie spodziewałam się, że ktoś dostrzeże we mnie potencjał, to duże zaskoczenie wrócić do modelingu w wieku 50 lat - podkreśliła.

Renata GabryjelskaRenata Gabryjelska KAPiF.pl

Studio programu śniadaniowego TVN-u opuściła w przepięknym, wełnianym płaszczu w szlafrokowym stylu. Dobrała do niego skórzaną torbę i czarne okulary. Wyglądała bardzo elegancko i stylowo. 

Renata GabryjelskaRenata Gabryjelska KAPiF.pl

Więcej zdjęć stylowych kobiet znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: