Syn chłopaka Roksany Węgiel obchodzi trzecie urodziny. Kevin Mglej świętował z byłą narzeczoną. "Mój książę"

Kevin Mglej razem z byłą narzeczoną, aktorką Malwiną Dubowską zorganizowali trzecie urodziny dla syna. Relacją z przyjęcia partner Roksany Węgiel pochwalił się na Instagramie.

Kevin Mglej za sprawą związku z Roksaną Węgiel staje się coraz bardziej popularny w mediach. Młoda artystka niedawno wyjawiła, że od kilku miesięcy spotyka się z osiem lat starszym mężczyzną. Związek potwierdziła w 18. urodziny. Mglej to prawdziwy człowiek orkiestra. Absolwent prawa prowadzi własną wytwórnię muzyczną. Jest prezesem agencji marketingowej. Oprócz tego śpiewa i układa piosenki dla polskich gwiazd. Mężczyzna ma dziecko z aktorką Malwiną Dubowską. Chłopczyk 28 stycznia skończył trzy latka. Zarówno Kevin, jak i aktorka pochwalili się tą chwilą na Instagramie.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Syn chłopaka Roksany Węgiel obchodzi urodziny. Kevin Mglej opublikował zdjęcie

Kevin Mglej i Malwina Dubowska jeszcze w 2020 roku byli narzeczeństwem. W tym samym roku powitali na świecie synka. 28 stycznia chłopczyk obchodzi trzecie urodziny. Z tej okazji rodzice zorganizowali mu przyjęcie urodzinowe. Chłopak Roksany Węgiel opublikował zdjęcie na InstaStories. Wygląda na to, że wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień razem ze znajomymi aktorki.

Dziś mój książę skończył trzy lata. Niesamowicie szybko to minęło - napisał pod zdjęciem synka.

Syn Kevina Mgleja obchodzi urodzinySyn Kevina Mgleja obchodzi urodziny Fot. @kevinmglej

Przyjęcie miało temat przewodni safari. Świadczą o tym balony przedstawiające lwa, obrus w cętki, a także papierowe kubeczki i talerzyki w tygrysy. Była partnerka tekściarza opublikowała nagranie, na którym chłopiec zdmuchuje świeczki na torcie. Dodała również wzruszający post.

Brakuje mi słów, zbyt wiele emocji. Łzy wzruszenia i znów nie mogę uwierzyć, że trzy lata minęły, od kiedy się pojawiłeś. Kocham - napisała.
 

Roksana Węgiel, Kevin MglejRoksana Węgiel na kolacji z chłopakiem. Korzysta z przywilejów dorosłości

Ciekawe czy wśród zaproszonych była Roksana Węgiel. 

Więcej o: