Roksana Węgiel na nowym zdjęciu całuje się z chłopakiem. Co za ujęcie

Niedawno Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Wtedy też ukazał się wywiad, w którym oficjalnie potwierdziła związek z Kevinem Mglejem. Potem pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których (w końcu!) nie zasłaniała jego twarzy. Teraz poszła jeszcze dalej.

Roksana Węgiel w weekend świętowała 18. urodziny. Na koncie jej chłopaka pojawiło się zdjęcie, na którym ukochana pozuje w błyszczącej, odświętnej kreacji. Artystka dopiero teraz oficjalnie przyznała, że takowa impreza faktycznie miała miejsce. Podzieliła się także zdjęciami. Na jednym pozuje z rodziną, na innym namiętnie całuje Kevina. Tego jeszcze nie grali!

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel Roksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Roksana Węgiel już nie ukrywa związku. Padła Kevinowi w objęcia

Na koncie Roksany Węgiel pojawiła się seria zdjęć z urodzin. Jak się okazuje, 18-latka wyprawiła je w hotelu w Bukowinie Tatrzańskiej, który oznaczyła na jednym z ujęć. Na fotografiach widać ją w pięknej, błyszczącej kreacji. Na innym ma okulary-gwiazdy. A gwiazdą tego wieczoru niewątpliwie była.

Cóż to była za noc! Dziękuję wszystkim, z którymi mogłam celebrować moje 18. urodziny. Cudownie się bawiłam, na pewno zapamiętam ten wieczór na długo. (...) Dziękuję wam, moi kochani, za wszystkie życzenia! To były moje najpiękniejsze urodziny - napisała Węgiel.
 

Na ujęciach widać Roksanę pozującą m.in. z mamą i bratem. Na innym - ją, w objęciach Kevina. Na parkiecie wymieniali się namiętnymi buziakami.

Zdjęcie zobaczycie w galerii na górze strony.

W tle widać mnóstwo złotych balonów i światełek. Do tego dochodzi tort czekoladowy, z kryształkami przypominającymi kostki lodu. Węgiel zadbała także o to, by impreza została udokumentowana. W jej pobliżu widać kamerzystę. Do tego dochodzi fotograf, który zrobił zdjęcie przyjaciołom i rodzinie.

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto "Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Zobacz też: Muzyk, przedsiębiorca i ojciec. Kim jest Kevin Mglej, osiem lat starszy ukochany Roksany Węgiel?

Więcej o: