Książę William i księżna Kate mają plan na wychowanie Charlotte. Chcą uniknąć tego, co robi teraz Harry

Książę William i księżna Kate wiedzą, że muszą się bardzo przyłożyć od wychowania księżniczki Charlotte. Mają już nauczkę i nie chcą, żeby skończyła jak książę Harry.

Biografia księcia Harry'go "Spare" postawiła całą rodzinę królewską w bardzo niekorzystnym świetle. Od kilku miesięcy brytyjska prasa rozpisuje się na temat coraz to nowszych rewelacji z książki. Teraz na tapet wzięli temat wychowania księżniczki Charlotte, żeby ta nie czuła się pokrzywdzona, tak jak teraz książę Harry. Wiedzą, jak zawalczyć z tym problemem niższości w rodzinie królewskiej.

Polecamy: Książę William może nie wybaczyć bratu komentarza na temat swoich dzieci. "Jedno z nich skończy jak ja"

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Meghan Markle, księżniczka Charlotte i księżna KateMarkle i Kate wymieniały SMS-y. Książę Harry ujawnia: Meg łkała na podłodze

Księżniczka Charlotte zostanie tak wychowana, żeby nie powtórzyć losu księcia Harry'ego

Ostatnio media obiegła informacja o słowach księcia Harry'ego, który wróżył dzieciom księcia Williama podobny los do swojego. Brat przyszłego następcy tronu w rozmowie z "The Daily Telegraph" powiedział:

Rozmawiałem o tym z Williamem z raz czy dwa i postawił sprawę jasno - jego dzieci to nie jest moja odpowiedzialność. Ale nadal czuję się za nie odpowiedzialny, wiedząc, że przynajmniej jedno z trójki skończy tak jak ja, jako zbędne. Boli mnie to i martwię się o to.

Dziennikarka Katie Nicholl z "Vanity Fair" w podkaście "Dynasty" opowiedziała o sposobie na wychowanie księżniczki Charlotte. Jej zdaniem książę William i księżna Kate świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że ich córka jest druga w kolejce do tronu i wiedzą, jak w związku z tym wychować ją na zdrową i pełną miłości osobę.

George, Charlotte i Louis cieszą się dzieciństwem, jakiego Harry i William nigdy nie mieli i myślę, że właśnie dlatego książę William i księżna Kate skupiają wszystkie swoje wysiłki na tym, aby wychowywać dzieci w pełnym zrozumieniu tego, kim są jako członkowie rodziny królewskiej, ale także jako zwykłe dzieci - podsumowała.

Myślicie, że księżniczce Charlotte uda się uniknąć "klątwy" księcia Harry'ego?

Więcej o: