Tłum gwiazd na pogrzebie Lisy Marie Presley. Priscilla Presley pożegnała córkę i wygłosiła przemowę

22 stycznia Lisy Marie Presley była opłakiwana podczas nabożeństwa żałobnego. Odbyło się ono w posiadłości Elvisa Presleya w Graceland.

Lisa Marie Presley - amerykańska aktorka, autorka tekstów piosenek i piosenkarka zmarła 12 stycznia 2023 roku w wieku 54 lat. W niedzielę 22 stycznia w Graceland, posiadłości Elvisa Presleya w Memphis w stanie Tennessee, odbyło się nabożeństwo żałobne.

Zobacz wideo "Elvis". Niezwykły Austin Butler w pierwszym zwiastunie filmu o królu rock and rolla

Lisa Marie Presley z córkamiCórki Presley zdecydowały, kto powinien się nimi zaopiekować. "Dobrze się czują"

Ostatnie pożegnanie Lisy Marie Presley

W uroczystości pogrzebowej wzięli udział rodzina, przyjaciele zmarłej, a także tłum fanów. Na miejsce przybyła Priscilla Presley, która przyjechała z synem Navarone Garibaldim, córką Riley Keough i byłym mężem Lisy Marie, Michaelem Lockwoodem. Była żona Elvisa Presleya wygłosiła krótką, ale przejmującą przemowę.

Nasze serca są złamane Lisa. Wszyscy cię kochamy - zaczęła, zwracając się do zmarłej córki.

A później dodała:

Lisa Marie Presley była ikoną, wzorem do naśladowania, superbohaterką dla wielu ludzi na całym świecie - podaje Reuters.

Priscilla przeczytała następnie osobisty wiersz zatytułowany "The Old Soul" ("Stara dusza"):

Złamane serce było przyczyną jej śmierci, teraz jest gdzieś, gdzie zawsze należała, ale moje serce tęskni za jej miłością.

Paparazzi uchwycili także na uroczystości kilka znanych osób. Pojawiła się m.in. Sarah Ferguson, księżna Yorku, która wspominała zmarłą przyjaciółkę. Był także Austin Butler, który grał Elvisa w filmie o królu rock'and'rolla. Nie zabrakło również modelki Kai Gerber, aktora Jasona Clarka, producenta Joela Weinshankera. Ceremonię uzupełniły występy muzyczne. Zagrali m.in. Alanis Morissette, Billy Corgan i Axl Rose.

Portal TMZ podaje jednak, że nie wiadomo, czy w ostatnim pożegnaniu aktorki wzięły udział jej córki: Lisa, Harper i Finley.

Więcej o: