Dominika Gwit już wróciła do domu. Opublikowała nowe zdjęcie z synem. "Zdrowi i szczęśliwi"

Dominika Gwit po niemal tygodniu wróciła do domu. Pobyt w szpitalu wspomina bardzo ciepło. Przy okazji opublikowała nowe zdjęcie z synem.

Dominika Gwit przeżywa właśnie niezwykle radosny okres w swoim życiu. 18 stycznia na świat przyszła jej pierwsza pociecha, którą natychmiast pochwaliła się w mediach społecznościowych. Aktorka także chętne relacjonowała, jak się czuje po porodzie. Jak sama przyznała, nie odczuła jeszcze baby bluesa i jest niezwykle szczęśliwa. Teraz przyszła pora na kolejny krok. Dominika wróciła z synem do domu i już zdradziła, jak minęły jej ostatnie dni. 

Zobacz wideo "Gdybyś była pizzą, to jakim smakiem?". Dominika Gwit zakręciła KOŁEM PLOTKA. Ale i tak najlepszy jest... RAP!

Dominika Gwit wróciła do domu 

Po około tygodniu spędzonym w szpitalu Dominika Gwit w końcu wróciła do domu. Świeżo upieczona mama poinformowała o tym fanów za pośrednictwem InstaStories, gdzie pojawił się kolejny uroczy kadr z maluszkiem. Na jej twarzy malował się szczery uśmiech.

W końcu w domku - pisała Dominika Gwit.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram @dominikagwit

Kilka godzin później w mediach społecznościowych aktorki ukazało się zdjęcie jeszcze ze szpitalnego pokoju, do którego zapozowała wraz z bukietem tulipanów. Przyznała, że będzie ten czas wspominać z ogromnym uśmiechem na twarzy ze względu na ludzi, którzy ją otaczali. Zagwarantowali jej wspaniałą opiekę. 

Jesteśmy już w domu. Zdrowi i szczęśliwi. Ostatni tydzień spędziliśmy szpitalu. Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Jeszcze w brzuszku, a potem już rozpakowani. Nie mam słów, żeby dziękować wspaniałemu personelowi. Wybitni lekarze sprawili, że wszystko przebiegło wzorowo. [...] I z uśmiechem na ustach będę wspominać ten piękny widok z drugiego piętra - opowiadała Dominika Gwit.
 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej wspólnych zdjęć z maluchem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.