Dominika Gwit nadaje ze szpitala. Zdradziła, jak czuje się po porodzie

Dominika Gwit 18 stycznia poinformowała fanów na Instagramie o narodzinach pierwszego dziecka. Celebrytka wciąż pozostaje w szpitalu. Teraz nagrała dla obserwatorów specjalne wideo i wyjawiła, jak się czuje.

Dominika Gwit 18 stycznia powitała na świecie pierwsze dziecko. Wraz z mężem podzieliła się z fanami  radosną nowiną na Instagramie. Aktorka wyznała, że poród przebiegł bez komplikacji. Przyznała, że spłynęło do niej mnóstwo gratulacji. Postanowiła nagrać dla fanów specjalną wiadomość jeszcze ze szpitala. 

Zobacz wideo Dominika Gwit o premierze swojego muzycznego stand-upu: Tego się nie spodziewałam

Dominika Gwit po porodzie czuje się świetnie: Jestem pełna dobrej energii

Dominika Gwit podziękowała fanom na Instagramie za wsparcie i gratulacje. 

Jeszcze raz dzięki, cały czas spływają gratulacje, życzenia bardzo dziękujemy. Jesteśmy szczęśliwi, jeszcze w szpitalu, ale może już niedługo nas wypiszą. Może jutro - powiedziała Dominika Gwit na InstaStories.

Aktorka wyznała przy okazji, że jest zaskoczona swoim dobrym samopoczuciem po porodzie. 

Zaskakująco dobrze się czuję i jakaś taka jestem pełna dobrej energii, szczęścia i dobrych myśli. Nie złapał mnie jeszcze baby blues, zobaczymy, co będzie. W każdym razie malutki jest najpiękniejszym chłopcem świata, kocham go bardzo i jeszcze raz wam dziękuję za wsparcie - dodała.

Dominika Gwit screenDominika Gwit screen Fot. Instagram.com/dominikagwit

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Celebrytka stwierdziła także, że "wszyscy są zdrowi, zadowoleni i rumiani". 

Dodajmy, że Gwit jest często aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją blisko 190 tysięcy użytkowników. Komentuje tam swoje aktywności zawodowe, ale dużo mówi też o życiu prywatnym. Szczegółowo opowiadała też o przebiegu ciąży z pierwszym dzieckiem

Plotek składa serdeczne gratulacje świeżo upieczonym rodzicom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.