Małgorzata Ostrowska-Królikowska chwali się zabawą z wnukiem. Tak świętuje Dzień Babci

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się, jak świętuje Dzień Babci. Aktorka wraz z najstarszym wnukiem wybrała się na zimowy spacer.

W Polsce Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na Instagramie, jak spędza swoje święto. Gwiazda "Klanu" postanowiła zabrać ukochanego wnuka na zimowy spacer.

Zobacz wideo Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny z bliskimi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędziła Dzień Babci z wnukiem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą piątki dzieci i doczekała się też trojga wnucząt. Jest babcią trzyletniego Józefa i niespełna rocznego Vincenta. Wszystko wskazuje też na to, że na świat przyszła już także wnuczka aktorki, córka Julii Królikowskiej i Pawła Nowaka. W czerwcu ubiegłego roku media informowały bowiem, że para spodziewa się potomka. Tegoroczny Dzień Babci gwiazda "Klanu" spędziła w towarzystwie najstarszego wnuka. Ostrowska-Królikowska pochwaliła się na Instagramie fotografią ze wspólnego spaceru. Zdjęcie ozdobiła emotikonami serc.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska Instagram/ malgorzata_ok

Internauci często pytają Małgorzatę Ostrowską-Królikowską o drugiego wnuka, Vincenta. Aktorka rzadko zabiera głos w tej sprawie. Winnemu temu są prawdopodobnie napięte, delikatne mówiąc, relacje między Antkiem Królikowskim a Joanną Opozdą. Wiadomo jednak, że Antoni może liczyć na wsparcie matki. Tygodnik "Życie na Gorąco" donosi, że gwiazda "Klanu" stresuje się nadchodzącym rozwodem syna. Prawdopodobnie zostanie powołana na świadka.

Małgorzata spodziewa się, że będzie też musiała wziąć udział w sprawie rozwodowej Antoniego, bo jest niemal pewne, że syn wezwie ją do sądu na świadka - czytamy na łamach czasopisma.

Myślicie, że po rozwodzie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy aktorka będzie mogła częściej widywać się z drugim wnukiem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.