Pawlikowska kiedyś była żoną Cejrowskiego. Wzięli ślub, a ksiądz zniszczył ich marzenia. Nie wspomina tego dobrze

Beata Pawlikowska w latach 90. wyszła za Wojciecha Cejrowskiego, ale o tym fakcie wolałaby zapomnieć. Małżeństwo nie należało do udanych, co więcej nigdy nie zostało zarejestrowane przez urząd cywilny. Dziennikarka po latach wróciła do tego tematu.

Beata Pawlikowska ostatnio jest na językach, a to za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi na temat skuteczności antydepresantów. Wypowiedzi dziennikarki zostały skrytykowane przez środowiska medyczne i oburzyły internautów. Nie każdy wie, że w przeszłości autorka poradników była żoną Wojciecha Cejrowskiego. Po latach nie wspominała tego jednak dobrze.

Zobacz wideo Cejrowski zawieszony w 'Minęła dwudziesta'. Ale zanim zapadła decyzja, nie raz zdążył się popisać

Beata Pawlikowska, Magdalena ChorzewskaChorzewska ostro o wypowiedziach Pawlikowskiej. Mówi o szerzeniu nieprawdy

Beata Pawlikowska nie wspomina dobrze małżeństwa z Wojciechem Cejrowskim: Nie lubiliśmy się

W 1994 roku Beata Pawlikowska wzięła ślub kościelny z Wojciechem Cejrowskim, ale małżeństwo nie zostało zarejestrowane przez kierownika urzędu stanu cywilnego. Dziennikarka komentowała to po latach w rozmowie z "Vivą!". 

To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało - powiedziała Beata Pawlikowska. 
 

W 2004 roku za pośrednictwem mediów dziennikarka przyznała, że sąd biskupi orzekł nieważność małżeństwa. Wyjawiła też, że nie należało ono do najszczęśliwszych z wielu powodów. 

To nie był dobry związek. Nie lubiliśmy się, nie byliśmy przyjaciółmi. Ja nie lubiłam jego kontrowersyjnego programu w telewizji, bo kompletnie nie zgadzałam się z jego poglądami, on nie znosił moich książek, szczególnie tych o życiu. Walczyliśmy, trzaskaliśmy drzwiami, rozstawaliśmy się, wracaliśmy - powiedziała Beata Pawlikowska w rozmowie z "Vivą!". 

Wojciech Cejrowski nie chce natomiast komentować swojego życia prywatnego. Zdarzyło mu się jednak, w rozmowie z Plotkiem, wypowiedzieć na temat byłego małżeństwa.

Żyję w zgodzie z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Na każdej Mszy przystępuję do Komunii Świętej. (..) Nie jest prawdą, że mam za sobą rozwód. Nigdy nie komentowałem i nie będę omawiał publicznie mojego życia prywatnego - powiedział Wojciech Cejrowski w rozmowie z Plotkiem w 2010 roku.

Wendzikowska bredzi za Pawlikowską? Zmaga się z depresją, a leki porównuje do placeboWendzikowska broni Pawlikowskiej? "Leki nie działają lepiej niż placebo"

Więcej o: