Sandra Kubicka rozstała się z Baronem? Modelka mówi, jaka jest prawda [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sandra Kubicka i Baron nie są już razem? Do sieci trafiły niepokojące informacje o tym, że para miała się rozstać. Potwierdzeniem tego miała być jedna rzecz. Modelka w rozmowie z nami skomentowała doniesienia.

Sandra Kubicka i Baron tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Okazuje się, że według mediów w ich związku miało dojść do poważnych kłopotów. Jak podaje jeden z informatorów, podobno para miała rozstać się już w grudniu. Modelka w rozmowie z Plotkiem opowiedziała, jak wygląda prawda na temat ich relacji. Różni się od tego, co opublikował jeden z informatorów show-biznesowego portalu.

Polecamy: Andrzej Seweryn z żoną na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni". Co za klasa i styl!

Zobacz wideo "Niewiele trzeba, żeby w Polsce była drama", "Po co mi to patrzeć w ogóle". Top of the top Koła Plotka 2022

Sandra Kubicka z BaronemKubicka komentuje plotki o kryzysie w związku: U mnie w życiu jest teraz ciężko

Sandra Kubicka i Baron nie są już razem? Informatorzy nie mają co do tego wątpliwości. Modelka mówi, jak jest naprawdę

Sandra Kubicka i Baron oficjalnie potwierdzili swój związek w październiku 2021 roku. Ostatnie wzmianki na temat ich kryzysu w relacji pojawiły się pod koniec 2022 roku. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Teraz informator Party.pl opowiedział o prawdopodobnym rozstaniu Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona.

Sandra rozstała się z Alkiem jeszcze przed świętami. Stara się ułożyć swoje życie na nowo. Jest już na aplikacji Raya, to Tinder dla elit. Choć tak naprawdę… to w Alku była zakochana do szaleństwa i mam wrażenie, że do tej pory nie poradziła sobie z tym rozstaniem - podsumował.

Wiemy, że ta wiadomość nie ma potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ na Instagramie modelki pojawiła się relacja z wyjazdu z muzykiem. Nie wygląda na niej na przygnębioną, a wspólne zdjęcie przeczy medialnym doniesieniom.

Sandra Kubicka, BaronSandra Kubicka, Baron Instagram / Sandra Kubicka screen

Oprócz tego modelka skontaktowała się z nami, żeby przekazać, jak wygląda prawda na temat ich związku. 

Bardzo was wszystkich proszę o zaprzestanie rozsiewania plotek i nieprawdziwych wiadomości na nasz temat - podsumowała.

Oprócz tego modelka wspomniała, że ostatnio miała trudny czas w swoim życiu i bardzo prosi o spokój, który jest jej teraz najbardziej potrzebny. 

Mamy nadzieję, że Sandra Kubicka spędzi urlop w przyjemnej atmosferze. 

Więcej o: