Andrzej Seweryn z żoną na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni". Co za klasa i styl!

Paulina Borczak
20.01.2023 09:57
Andrzej Seweryn z żoną

Andrzej Seweryn z żoną (Fot. KAPiF)

Na premierze filmu Macieja Kawalskiego, "Niebezpieczni dżentelmeni" pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znalazł się Andrzej Seweryn, który w komedii wciela się w jedną z głównych ról. Na ściance towarzyszyła mu żona. Wyglądali świetnie!

W czwartek, 19 stycznia odbyła się premiera nowego filmu Macieja Kawalskiego, "Niebezpieczni dżentelmeni". To szalona komedia kryminalna, której akcja dzieje się w Zakopanem w 1914. Premiera przyciągnęła rzeszę gwiazd. Pojawili się na nim m.in. Anita Werner, Marika, Tomasz Kot, Marcin Dorociński czy Gosia Baczyńska. Na ściance pojawił się również Andrzej Seweryn w towarzystwie żony, Katarzyny Kubackiej-Seweryn. Kobieta zaprezentowała się w stylizacji pełnej klasy. 

Andrzej Seweryn z żoną na premierze. Wyglądali świetnie 

Andrzej Seweryn pojawił się na premierze w czerni. Do klapy marynarki przypiął niebiesko-żółtą wstążeczkę, która jest wyrazem solidarności z Ukrainą. Katarzyna Kubacka-Seweryn postawiła na czarny golf i żółtą spódnicę midi.

Spódnica była wykonana z satynowego, delikatnie połyskującego materiału, dzięki czemu prezentowała się bardzo elegancko. Producentka uzupełniła stylizację czarnymi kozakami i złotą torebką. Trzeba przyznać, że para wyglądała świetnie. 

Andrzej Seweryn z żonąAndrzej Seweryn z żoną Fot. KAPiF

Burzliwe życie Andrzeja Seweryna. Długo szukał miłości 

W zeszłym roku Andrzej Seweryn wystąpił w produkcji Netfliksa "Królowa", która opowiada o przeżyciach tytułowej drag queen. Niewiele osób wie jednak, że jego życie to również gotowy scenariusz na film. Aktor długo szukał miłości życia. Ślub brał aż pięciokrotnie. Jego żoną była m.in. Krystyna Janda, z którą doczekał się córki Marii. W 2015 roku wziął ślub z obecną partnerką, Katarzyną Kubacką. 

Więcej o:
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • pawelekok

  Oceniono 12 razy 8

  To jeden z najwybitniejszych polskich aktorów w historii. Jego klasa została wielokrotnie docenina za granicą.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 3

  W filmie chodzi o to, że spodnie modelują zgrabnie pupę aktorki. Spódnica była wykonana z satynowego, delikatnie połyskującego materiału, dzięki czemu prezentowała się bardzo elegancko. Producentka uzupełniła stylizację czarnymi kozakami i złotą torebką. Trzeba przyznać, że film wyglądała świetnie. 

 • omateuszek

  Oceniono 1 raz 1

  Seweryn jak dziadek do orzechów i to ma być klasa i styl?

 • myslenienieboli2018

  Oceniono 7 razy 1

  tzw. "szukanie miłości" to dość absurdalny pomysł. Tak jak szukanie nerki - dodam własnej nerki;) bo miłość to stan, który produkuje mózg (taki rodzaj psychozy). Pretekstem (a nie powodem) są zewnętrzne obiekty seksualne. Ale.. to, co dla jednego atrakcyjne seksualnie, dla drugiego będzie wstrętne (patrz choćby orientacje, w tym obiektoseksualizm). Dlatego pan Seweryn raczej rozwiął jakąś kompetencję w swojej własnej łepetynie, aniżeli coś znalazł. Niemniej - winszuję.

 • whiteshadow72

  0

  Andrzejek już nie płaczesz że dymałeś społeczeństwo płacąc małe składki na ZUS i niskie podatki a teraz masz niską emeryturę...jaki bidulek..

 • starsza10

  0

  Papa Smerf już nie chodzi o kulach? Pani Janda tak biadała onegdaj.

 • kant2015

  Oceniono 2 razy 0

  Piąta żona. To ci dopiero klasa. Niereformowany, wolno się uczy. Podobno inteligentnym wystarczy jedno doświadczenie.

 • krypthos

  Oceniono 2 razy 0

  Maciek, ile zarobiłeś rubli u Wołodi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX