Andrzej Seweryn z żoną na premierze filmu "Niebezpieczni dżentelmeni". Co za klasa i styl!

Na premierze filmu Macieja Kawalskiego, "Niebezpieczni dżentelmeni" pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znalazł się Andrzej Seweryn, który w komedii wciela się w jedną z głównych ról. Na ściance towarzyszyła mu żona. Wyglądali świetnie!

W czwartek, 19 stycznia odbyła się premiera nowego filmu Macieja Kawalskiego, "Niebezpieczni dżentelmeni". To szalona komedia kryminalna, której akcja dzieje się w Zakopanem w 1914. Premiera przyciągnęła rzeszę gwiazd. Pojawili się na nim m.in. Anita Werner, Marika, Tomasz Kot, Marcin Dorociński czy Gosia Baczyńska. Na ściance pojawił się również Andrzej Seweryn w towarzystwie żony, Katarzyny Kubackiej-Seweryn. Kobieta zaprezentowała się w stylizacji pełnej klasy. 

Andrzej Seweryn z żoną na premierze. Wyglądali świetnie 

Andrzej Seweryn pojawił się na premierze w czerni. Do klapy marynarki przypiął niebiesko-żółtą wstążeczkę, która jest wyrazem solidarności z Ukrainą. Katarzyna Kubacka-Seweryn postawiła na czarny golf i żółtą spódnicę midi.

Spódnica była wykonana z satynowego, delikatnie połyskującego materiału, dzięki czemu prezentowała się bardzo elegancko. Producentka uzupełniła stylizację czarnymi kozakami i złotą torebką. Trzeba przyznać, że para wyglądała świetnie. 

Andrzej Seweryn z żonąAndrzej Seweryn z żoną Fot. KAPiF

Burzliwe życie Andrzeja Seweryna. Długo szukał miłości 

W zeszłym roku Andrzej Seweryn wystąpił w produkcji Netfliksa "Królowa", która opowiada o przeżyciach tytułowej drag queen. Niewiele osób wie jednak, że jego życie to również gotowy scenariusz na film. Aktor długo szukał miłości życia. Ślub brał aż pięciokrotnie. Jego żoną była m.in. Krystyna Janda, z którą doczekał się córki Marii. W 2015 roku wziął ślub z obecną partnerką, Katarzyną Kubacką. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.