Sandra Kubicka reaguje na plotki o kryzysie w związku. "U mnie w życiu jest teraz ciężko"

Sandra Kubicka udzieliła wywiadu, w którym skomentowała plotki o kryzysie w związku z Baronem. Modelka przyznała, że w jej życiu ostatnio nie układa się najlepiej.

Sandra Kubicka mierzyła się z licznymi komentarzami, które odnosiły się do jej relacji z Baronem. Spekulowano na temat końca związku, którego potwierdzeniem miała być opublikowana przez modelkę relacja pod koniec 2022 roku. W kadrach podsumowujących miniony czas zabrakło Barona. Fani zaczęli wnioskować, że musiało dojść do rozstania. W końcu Kubicka uspokoiła ich twierdzeniem, że wszystko jest w porządku. Teraz opowiedziała, jak reaguje na tego rodzaju plotki.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Sandra Kubicka komentuje plotki o kryzysie w związku z Baronem

Modelka udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym stwierdziła, że ludzie doszukujący się kryzysu w jej związku, są po prostu zazdrośni.

Wydaje mi się, że ludzie by wręcz chcieli, żeby coś takiego się wydarzyło. Nie są w stanie się przyzwyczaić, że jesteśmy już ze sobą dosyć długo, więc to jest normalne, że na początku się ekscytujesz tą relacją. Alek na pewno nie czyta tych artykułów, ja raz na jakiś czas zajrzę, chociaż też kręcę głową, bo ile można się z tego tłumaczyć. Przyszliśmy tu dzisiaj razem, ale nie wrzucamy siebie codziennie na Instagram.

Jednocześnie Kubicka przyznała, że ostatnio zmaga się z wieloma problemami.

U mnie w życiu jest teraz ciężko, nie ma to nic wspólnego z Alkiem, tylko w firmie się dużo zadziało i nie byłam na to przygotowana. Konkretnie w firmie cateringowej. Musiałam przejąć rolę prezesa. Na pewno jest to dla mnie nowe wyzwanie. Nie byłam na to przygotowana. Jeżeli ktoś myśli o założeniu biznesu w gastronomii, to serdecznie odradzam. Najgorzej jest z obsługą klienta. Na szczęście Alek jest w tej firmie, więc mnie wspiera.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować Sandrze Kubickiej szczęśliwego związku.

Więcej o: