Paulina Sykut-Jeżyna zrobiła badanie USG. Później pokazała wynik

Jeśli jest coś, co warto promować, to z pewnością są to badania. Wie o tym Paulina Sykut-Jeżyna, która pochwaliła się wynikami USG.

Jest teraz obecny w mediach społecznościowych pozytywny trend, który celebryci i znani ludzie ze świata show-biznesu powinni z całą pewnością szerzyć i powielać. Chodzi o promowanie badań i dbania o własne zdrowie. Tendencję postanowiła wykorzystać Paulina Sykut-Jeżyna i podzieliła się z obserwatorami wynikami badania USG. Po jej minie i tym, co napisała w relacji, widać, że jest szczęśliwa z wiadomości, jaką otrzymała od lekarza.

Polecamy: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli stanowcze kroki? Mieli wysłać do Pauliny Smaszcz pismo

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o sposobie na relaks. "Sprzątam, gotuje, zmywam".

Tak mieszka Katarzyna SkrzyneckaTak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Nie brakuje roślin i egzotycznych akcentów

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się wynikami USG

Paulina Sykut-Jeżyna często dzieli się z fanami kadrami na Instagramie z codzienności. Tym razem wstawiła relację z wizyty u lekarza. Okazuje się, że prezenterka telewizyjna na poważnie podeszła do badań i postanowiła wykonać wszystkie, żeby mieć pewność, że jest w 100 procentach zdrowa. Informacją podzieliła się z fanami w formie zdjęcia.

USG i cytologia płynna zrobione! Wiesz, że cytologia płynna jest znacznie bardziej dokładna? Badam się regularnie, ty też powinnaś - podkreśliła.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna Instagram / Paulina Sykut-Jeżyna screen

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna zaszalała ze stylizacją za ponad 13 tysięcy złotych. Louis Vuitton i nie tylko

W opisie fotografii zachęciła wszystkie obserwatorki do regularnych badań, które w wielu przypadkach mogą uratować życie i zapobiec rozwojowi niebezpiecznej choroby. Warto pamiętać o tym, jak profilaktyka jest ważna i może pomóc w wychwyceniu wielu groźnych chorób.

Więcej o: