Księżna Charlene jest znaną pływaczką z RPA, która związała się z księciem Monako. Para wzięła ślub w 2011 roku, jednak nie było jak w bajce. Księżna szybko otrzymała przydomek "najsmutniejszej panny młodej". Wszystko przez liczne zdrady męża, wiadomo, że próbowała nawet uciec spod ołtarza. Oliwy do ognia dolewa jej niepokojący stan zdrowia oraz fakt, że w ojczyźnie męża czuje się samotna. Teraz wszystko może się zmienić.
Po ślubie z księciem Albertem księżna rzadko widywała rodziców. Nie dało się nie zauważyć, że bardzo za nimi tęskni. W sieci pojawiało się wiele zdjęć, na których widać było smutek wymalowany na jej twarzy. Jakiś czas temu udało jej się jednak odwiedzić bliskich w RPA, a internauci zauważyli, że po tej wizycie promieniała. Teraz taki obraz Charlene może stać się normą. Według doniesień Daily Mail Mike i Lynette przeprowadzili się do La Turbe we Francji, sąsiadującej z Monako i od córki dzieli ich zaledwie kilka minut.
Wittstockowie zamieszkali w domu kilka minut jazdy od Charlène i cały czas się widują - podaje źródło Daily Mail.
Księżna Charlene podobno spędza bardzo dużo czasu z rodzicami, co wpłynęło dobrze na jej samopoczucie. Przypominają jej się czasy w rodzinnych stronach i czuje się dużo bezpieczniej. Przypominamy, że rodzina żony księcia Alberta jest dla niej ogromnym wsparciem, a dumny ojciec wspominał, że to bardzo silna kobieta. To także niewątpliwie dobrze wpłynie na jej dzieci, które będą miały teraz dziadków blisko siebie.
Rozenek tak odstawiła się na Galę Mistrzów Sportu. Modowy ekspert nie ma wątpliwości
Prześwity i odważne kolory na Gali Mistrzów Sportu. Kreacja Szeremety załamała stylistę
Beata Kozidrak myliła tekst swojego hitu na Gali Mistrzów Sportu. Fani nie zawiedli
Wszyscy mówią o nagraniu z udziałem Majdana. Ten nie wytrzymał: Zachowałbym się tak jeszcze raz
Syn Patrycji Markowskiej skończył 18 lat. Na urodzinowej imprezie bawił się dawno niewidziany Grzegorz Markowski
Alicja Bachleda-Curuś z synem w Polsce. 16-letni Henry Tadeusz wędrował ulicami Krakowa
Zillmann i Lesar na Gali Mistrzów Sportu. Nie szczędziły sobie czułości
Lewandowska cała w różu na Gali Mistrzów Sportu. Wybrała ryzykowny fason
W "Dzień dobry TVN" zapytali Viki Gabor o ślub. Ta nie gryzła się w język