Sandra Kubicka i Baron na jednej imprezie. Uciszą plotki o rozstaniu? [ZDJĘCIA]

Sandra Kubicka i Baron oficjalnie ucięli plotki o rozstaniu. Do sieci trafiły zdjęcia z imprezy, podczas której bawili się razem. Głębokie spojrzenia w oczy wszystko zdradzają.

Sandra Kubicka i Baron w październiku 2021 roku ogłosili, że się spotykają i od tego czasu sprawiali wrażenie niezwykle zgranej pracy. Widać było, że się wspierają na każdy kroku, a w ich mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć. Z końcem 2022 roku w mediach zaczęły się pojawiać plotki o rozstaniu pary. Wszystko przez podsumowanie roku na Instagramie modelki, w którym zabrakło ukochanego

Zobacz wideo Sandra Kubicka o Baronie i Blance Lipińskiej. "Jestem w szoku, jaką przemianę przeszedł"

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Sandra Kubicka i Baron bawią się na tej samej imprezie

Plotki chwilowo uciszył sylwestrowy wyjazd Sandry Kubickiej i Barona. W towarzystwie najbliższych powitali nowy rok w Zakopanem, co celebrytka potwierdziła w rozmowie z Plotkiem. Teraz okazuje się, że zakochani znów udali się razem na imprezę. 13 stycznia odbyła się uroczysta gala charytatywna na rzecz Fundacji Rak'Roll. Wygraj życie!, podczas której muzyk odebrał statuetkę w kategorii Diament Dobroczynności i Promotor Zdrowego Stylu Życia. Co ich teraz łączy? Zdjęcia zdradzają wszystko.

Tego wieczora Baronowi towarzyszyła ukochana. Sandra Kubicka na galę przybyła w satynowej granatowej midi, którą zestawiła z czarnymi sandałami na szpilce zdobionymi asymetrycznymi kokardami. Z kolei muzyk postawił na marynarkę, jeansowe spodnie i rozpiętą koszulę. Cały look dopełniły niechlujnie wystylizowane brązowe botki.

Początkowo para zapozowała na ściance, a następnie udali się na uroczysty bankiet. Wtedy fotoreporterzy przyłapali ich, kiedy wymieniali się czułymi spojrzeniami. Może wreszcie zakończą snucie teorii przez fanów, że nie jest między nimi najlepiej.

gala rak n rollgala rak n roll KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć Sandry Kubickiej i Barona z gali charytatywnej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Baron i Sandra KubickaSandra Kubicka o uczuciu do Barona. Przekonuje, że taka miłość się nie zdarza

Więcej o: