Sandra Kubicka komentuje plotki o rozstaniu z Baronem. Wystarczyło kilka słów [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sandra Kubicka w rozmowie z Plotkiem skomentowała plotki na temat rozstania z Baronem. Tylko nam powiedziała, jaka jest prawda.

Sandra Kubicka mierzyła się z licznymi publikacjami, które odnosiły się do jej relacji z Baronem. Spekulowano na temat końca związku, którego potwierdzeniem miała być opublikowana przez modelkę relacja pod koniec 2022 roku. W kadrach podsumowujących miniony czas zabrakło Barona. Fani zaczęli wnioskować, że musiało dojść do rozstania. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, jaka jest prawda. Czy obserwatorzy pary mogą spać spokojnie? 

Polecamy: Sandra Kubicka podsumowała mijający rok. O ukochanym ani słowa. "Chyba już po miłości"

Zobacz wideo "Jedna kobieta powiedziała, że chce tę sukienkę, którą miałam na sobie, i zapłaci za nią każde pieniądze"

Sabdra KubickaKubicka nagrała swoje ataki paniki. "Znajduję się na ziemi, bezsilna"

Sandra Kubicka dementuje plotki o rozstaniu. Para wyjechała razem do pięknego miejsca

Sandra Kubicka od początku związku z Baronem, który rozpoczął się oficjalnie w 2021 roku, musiała mierzyć się z plotkami o trudnym charakterze muzyka, jeżeli chodzi o relacje z kobietami. Mimo to para nadal razem tworzy udany związek, ale od czasu do czasu pojawiają się w mediach spekulacje na temat ich rozstania. Tym razem modelka postanowiła zadać kłam niesprawdzonym informacjom i tylko nam powiedziała, jak to jest na prawdę. 

Jesteśmy razem w Zakopanem - skwitowała.

Zobacz też: Spekulowano, że Sandra Kubicka i Baron się rozstali. Zdjęcia z sylwestra wiele mówią

Trzeba przyznać, że ta informacja z pewnością uspokoi wszystkich fanów pary, którzy w ostatnim czasie martwili się o miłosny los ich idoli. Para spędziła razem sylwestra z bliskimi w Zakopanem i okazuje się, że kontynuuj urlop w pięknym miejscu, gdzie odpoczywają i ładują baterie, żeby mieć siły do realizacji nowych projektów zawodowych. 

Więcej o: