Michał Lesień w żałobie. Zmarła bliska osoba aktora "Klanu". Wspiera go ekipa serialu

Dotarła do nas smutna informacja o śmierci mamy Michała Lesienia. Kondolencje przekazała ekipa realizacyjna serialu "Klan". W obsadzie telenoweli gra także ojciec aktora, Zbigniew Lesień.

Michał Lesień to aktor teatralny i telewizyjny. Przed laty sporą popularność przyniosła mu rola w serialu "Lokatorzy". Widzowie mogą go także doskonale kojarzyć z takich seriali jak "M jak miłość", "Klan", "Barwy szczęścia", "Pierwsza miłość", czy "Leśniczówka". Teraz dotarły do nas smutne wieści o śmierci mamy aktora. Kondolencje przesłała także ekipa z telenoweli TVP

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Michał LesieńJak zmienił się aktor "Lokatorów"? Michał Lesień pojawił się z żoną na premierze w teatrze

Nie żyje mama Michała Lesienia. Żałoba w rodzinie aktorów

Michał Lesień wywodzi się z aktorskiej rodziny. Ten sam zawód wykonuje jego ojciec, Zbigniew Lesień. Ojciec i syn pojawili się także razem w obsadzie serialu "Klan". Teraz ekipa serialu złożyła rodzinie kondolencje.

Panu Zbigniewowi Lesieniowi oraz panu Michałowi Lesieniowi-Głowackiemu słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony i mamy składają realizatorzy serialu "Klan" - czytamy w nekrologu.

Michał LesieńMichał Lesień Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Michał Lesień urodził się 24 grudnia 1974 roku. Pod koniec lat 90. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Prywatnie przez ponad dekadę aktor związany był z Andżeliką Piechowiak. W 2012 roku poślubił Dorotę Głowacką. Małżonkowie po ślubie przyjęli podwójne nazwisko. 

Aktor od ponad dziesięciu lat związany jest z serialem "Klan", gdzie wciela się w rolę Janusza. Na swoim koncie ma też przygodę z show "Taniec z Gwiazdami". Z kolei w Discovery Channel prowadził program "Test Case". 

Michałowi Lesieniowi i Zbigniewowi Lesieniowi składamy kondolencje i wyrazy współczucia. 

'Lokatorzy'Od premiery serialu "Lokatorzy" minęło 21 lat. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie

Więcej o: