Magda Gessler wzięła potajemny ślub z Kozerawskim. "Śpiewało nam 80 górali"

Magda Gessler przypadkiem zdradziła sporo szczegółów na temat wesela, które urządziła z Waldemarem Kozerawskim. Impreza odbyła się w sporym gronie i nie można powiedzieć, że było skromne.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się ponad 40 lat temu. Niestety, w młodości rozstali się na 23 lata. On wyjechał do Kanady, gdzie do dziś pracuje jako chirurg, a ona poleciała do Madrytu. Spotkali się po latach podczas zjazdu absolwentów Akademii Medycznej i od tego momentu, od ponad dwóch dekad, są w związku. Okazuje się, że już jakiś czas temu go sformalizowali. 

Zobacz wideo Magda Gessler w zapowiedzi filmu "Bullet Train" z Bradem Pittem

Magda Gessler opowiada o weselu

Magda Gessler w marcu 2022 roku pochwaliła się, że przyjęła zaręczyny Waldemara Kozarewskiego. Pokazała przy tym imponujących rozmiarów pierścionek z czarnym diamentem. Szybko zaczęto spekulować o rychłym ślubie i weselu pary. Teraz restauratorka sama powiedziała o uroczystości i poprawiła internautkę, która pod jednym z facebookowych wpisów nazwała Kozerawskiego przyjacielem Gessler. 

To nie mąż, to długoletni przyjaciel - napisała jedna z internautek.

Gessler szybko zareagowała. 

Mąż. Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80 górali - dodała.

Magda Gessler o weseluMagda Gessler o weselu Screen Facebook /magdagessler

Dodajmy, że o ślubie ekumenicznym mówimy wówczas, gdy małżeństwo zawierają osoby o różnej wierze lub osoba wierząca z osobą niewierzącą. 

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler do szaleństwa kochała pierwszego męża. "Byłam z nim do końca. Zmarł w moich ramionach". Oto historia ich miłości

Przypomnijmy, że Magda Gessler już od jakiegoś czasu nazywała ukochanego mężem. Nim jeszcze dostała od niego pierścionek zaręczynowy, wyprawili wesele. I to już 18 lat temu - 5 czerwca 2004 roku.

Dostałam kwiaty na 18. rocznicę mojego wesela. Ponieważ przed moim ślubem, tu w Krakowie w restauracji, którą sama stworzyłam pod Teatrem Starym ja i mój mąż mieliśmy wesele - mówiła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Myślcie, że Magda Gessler niebawem podzieli się kolejnymi szczegółami na temat uroczystości?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.