Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem Kozerawskim! Pierścionek? Czarny brylant. Ale kolos

Wszystko wskazuje na to, że słynna restauratorka przyjęła zaręczyny wieloletniego partnera. Szykuje się huczne i smaczne wesele?

Więcej informacji z życia gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Miłość Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego jest jak gotowy scenariusz filmowy. Para poznała się ponad 40 lat temu! Niestety, w młodości rozstali się na długie 23 lata, ale ich drogi znów się ze sobą połączyły. Od ponad dwóch dekad są w związku. Czy to najwyższy czas na ślub? O zaręczynach Magda Gessler poinformowała fanów na Facebooku. 

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Magda Gessler zaręczyła się. Od ponad 20 lat żyje w związku na odległość

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wstawiła na swój profil zabawne zdjęcie. Na fotografii widzimy jej życiowego partnera, który trzyma ją... za nogę! 

Daj mi nogę... Daj mi nogę... Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daje ci rękę.

Magda Gessler, Waldemar KozerawskiMagda Gessler, Waldemar Kozerawski screen FB

Podpis pod zdjęciem nie pozostawia złudzeń i najwidoczniej zakochani postanowili wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu. Warto dodać, że już w ubiegłym roku media informowały o rzekomym ślubie Gessler i Kozerawskiego. Wszystko przez złotą obrączkę od Tiffany'ego, którą Waldemar ofiarował Magdzie. Fani momentalnie stwierdzili, że przecież obrączki nie nosi się bez powodu. 

Magda GesslerMagda Gessler screen IG

Kilka lat temu w wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!" Magda Gessler zdradziła, jak wygląda jej prywatne życie u boku Waldemara.

Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością i szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie. Ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim.

Magda Gessler i Waldemar KozerawskiUkochany Magdy Gessler pokazał zdjęcia dzieci! Córka to długowłosa brunetka

Pod postem o zaręczynach pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, do których oczywiście się dołączamy. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl 

Więcej o: