Więcej informacji z życia gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl.
Miłość Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego jest jak gotowy scenariusz filmowy. Para poznała się ponad 40 lat temu! Niestety, w młodości rozstali się na długie 23 lata, ale ich drogi znów się ze sobą połączyły. Od ponad dwóch dekad są w związku. Czy to najwyższy czas na ślub? O zaręczynach Magda Gessler poinformowała fanów na Facebooku.
Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wstawiła na swój profil zabawne zdjęcie. Na fotografii widzimy jej życiowego partnera, który trzyma ją... za nogę!
Daj mi nogę... Daj mi nogę... Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daje ci rękę.
Podpis pod zdjęciem nie pozostawia złudzeń i najwidoczniej zakochani postanowili wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu. Warto dodać, że już w ubiegłym roku media informowały o rzekomym ślubie Gessler i Kozerawskiego. Wszystko przez złotą obrączkę od Tiffany'ego, którą Waldemar ofiarował Magdzie. Fani momentalnie stwierdzili, że przecież obrączki nie nosi się bez powodu.
Kilka lat temu w wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!" Magda Gessler zdradziła, jak wygląda jej prywatne życie u boku Waldemara.
Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością i szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie. Ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim.
Pod postem o zaręczynach pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, do których oczywiście się dołączamy.
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.
Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Grzegorz z "Rolnika" przez jedną decyzję zaliczył spore straty finansowe. Padły kwoty
Były menedżer Kazika zabrał głos ws. afery. W tej sprawie ma jasne stanowisko
Marcin Meller nadaje ze szpitala. Zwrócił się z ważnym apelem do młodych. "Wiem, że to nie brzmi pociągająco"
Basia z "Rolnika" przed laty wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie jej stare zdjęcia
Uczestniczki "Rolnik szuka żony" wystroiły się na Andrzejki. Niebywałe, kto wyprawił przyjęcie
Tak będą wyglądały święta u Hakiela i Serowskiej. "Wszystko jest rozpisane"
Wyszło na jaw, jaki majątek mają Lewandowscy. Oto lista "40 najbogatszych przed 40"
Karolak u Żurnalisty wspomniał o aferach finansowych i Kołakowskiej. Nagle temat zszedł na Wojewódzkiego
Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poznaliśmy decyzje par!