Jeremy Renner dochodzi do siebie w szpitalu. Tak spędził urodziny. Dodał zdjęcie

Jeremy Renner wciąż przebywa w szpitalu. Choć stan aktora uległ poprawie, cały czas wymaga on stałej opieki medycznej.

2023 rok rozpoczął się od informacji, która wstrząsnęła fanami filmowego Hawkeye'a. 1 stycznia Jeremy Renner uległ wypadkowi podczas odśnieżania, a jego stan początkowo określano jako krytyczny, ale stabilny. Dopiero kilka dni od feralnego wydarzenia do mediów dotarło kilka pokrzepiających wiadomości na temat zdrowia Rennera. Siostra aktora przekazała, że jej brat robi bardzo duże postępy, a najbliżsi z dużym optymizmem obserwują jego poprawiający się stan. Na wiadomość do fanów zdobył się też sam Renner, który opublikował nawet zdjęcie ze szpitala.

Zobacz wideo Co planuje Marvel?

Jeremy Renner dziękuje za życzenia. W szpitalu obchodził 52. urodziny

Wypadek, któremu uległ aktor, był jednak bardzo poważny, dlatego cały czas pozostaje pod opieką lekarzy. W szpitalnym łóżku spędził też 52. urodziny, które obchodzi 7 stycznia. Jeremy Renner postanowił jednak spojrzeć na całą sytuację optymistycznie. Na InstaStories udostępnił filmik, który z okazji urodzin nagrali dla niego podopieczni wspieranej przez niego organizacji The Base Chicago. Na nagraniu widać dzieci trzymające kartki z literami układającymi się w imię i nazwisko Rennera.

Najlepsze życzenia dla Jeremy'ego Rennera! - brzmi podpis instagramowego nagrania.
 

Jeremy RennerJeremy Renner instagram.com/@jeremyrenner

Filmowy Hawkeye podziękował także opiekującym się nim pracownikom medycznym. Również na Instagramie udostępnił fotografię ze szpitalnego łóżka, na której jest otoczony przez lekarzy i pielęgniarki.

Dziękuję pracownikom intensywnej terapii za początek tej drogi - napisał.

Jeremy RennerJeremy Renner instagram.com/@jeremyrenner

Jeremy Renner ma za sobą dwie operacje. Aktor doznał urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych. W czasie wypadku stracił też bardzo dużo krwi.

Jak doszło do wypadku Jeremy'ego Rennera?

Do tragedii doszło 1 stycznia, gdy aktor odśnieżał swoją posesję - ważący około sześć ton pług przejechał po jego nodze. Na miejscu zjawili się sąsiedzi Rennera, którzy pomogli w zatamowaniu krwawienia i poczekali na przyjazd karetki pogotowia. Jak wynika z nagrania z dyspozytorem, do którego dotarł portal TMZ, aktor miał ogromne problemy z oddychaniem, a część jego tułowia została zmiażdżona.