Jeremy Renner na pierwszym zdjęciu od wypadku. Ze szpitala przekazał informacje o swoim stanie zdrowia

Jeremy Renner opublikował nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Aktor pokazał się fanom pierwszy raz od czasu tragicznego wypadku, któremu uległ na początku stycznia.

Fani filmowego Hawkeya z przerażeniem śledzili medialne doniesienia, od których rozpoczął się 2023 rok. Rzecznik Jeremy'ego Rennera potwierdził, że 1 stycznia uległ on poważnemu wypadkowi w czasie odśnieżania. Sąsiad aktora przekazał mediom, że po jego nodze przejechał pług śnieżny, w wyniku czego Renner stracił dużo krwi. Udzielono mu pierwszej pomocy i przewieziono do szpitala, a do tej pory stan aktora określano jako "krytyczny, ale stabilny".

Zobacz wideo Co planuje Marvel?

Jeremy Renner jest nadal bardzo słaby. Dodał zdjęcie ze szpitala

Niepokojące informacje o stanie zdrowia gwiazdy Marvela mocno zmartwiły jego fanów. W komentarzach pod instagramowymi postami Rennera pojawiały się tysiące komentarzy od internautów życzących mu jak najszybszego powrotu do zdrowia. 3 stycznia, dwa dni po wypadku, aktor zaskoczył fanów, dodając na swój profil zdjęcie ze szpitala. Choć ma na nim mocno posiniaczoną twarz i podkrążone oczy, Renner zdobył się nawet na niewielki uśmiech.

Dziękuję wam za dobre słowa. Jestem teraz w zbyt dużej rozsypce, żeby pisać. Ale pozdrawiam was wszystkich - napisał pod zdjęciem.
 

Na post Jeremy'ego Rennera zareagowali nie tylko fani, ale także koledzy z branży. Komentarze pod zdjęciem zostawili już m.in. Chris Pratt, Chris Hemsworth, Vanessa Hudgens, Heidi Klum, Penelope Cruz czy Orlando Bloom.

Przedstawiciele aktora przekazali w oświadczeniu, że Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych. Przeszedł dwie operacje i pozostaje na oddziale intensywnej terapii. CNN poinformował z kolei, że cały czas czuwa przy nim rodzina. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA