Katarzyna Grochola na ujęciu z wnukiem. "A może syn?". A jaki podobny!

Katarzyna Grochola ma prawdziwy powód do dumy. Na Instagramie właśnie opublikowała wzruszający kadr w towarzystwie wnuka Antoniego Sztaby. Fani w komentarzach nie szczędzili ciepłych słów.

Katarzyna Grochola aktywnie prowadzi media społecznościowe. Pisarka chętnie dzieli się przeżyciami z życia prywatnego. Ostatnio przekazała dobrą wiadomość o otrzymanych badaniach. Jej wyniki znacznie się polepszyły. Teraz powróciła z kolejną radosną informacją. Właśnie pokazała wspólne ujęcie z wnukiem. Antoni Sztaba to syn Doroty Szelągowskiej i jej pierwszego męża Pawła Hartlieba. Chłopak ma 21 lat i i próbuje swoich sił w aktorstwie. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska o relacji z mamą. Nie widują się zbyt często

Katarzyna Grochola pochwaliła się uroczym kadrem z wnukiem

Katarzyna Grochola zdecydowała się spędzić weekendowy wieczór w teatrze. Wybrała się na sztukę, w której występuję jej wnuk Antoni Sztaba. Musical zatytułowany "1989" w reżyserii Katarzyny Szyngiery i z muzyczną oprawą od Andrzeja "Webbera" Mikosza pokazuje upadek komunizmu z zupełnie innej perspektywy. Nie da się ukryć, że pisarka była bardzo zadowolona ze spektaklu, ale z pewnością jeszcze większej radości dostarczył jej wnuk. Na koniec wieczoru oboje zrobili sobie wspólne selfie na pamiątkę, którym dumna babcia chętnie podzieliła się na Instagramie

Oj ludzie! Fantastyczny spektakl i mój cudowny wnuk, który tamże wymiata - napisała na Instagramie.
 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Fani byli wprost zachwyceni - nie tylko zdolnościami młodego aktora, ale i jego podobieństwem do babci. Posypały się same komplementy. 

Byłam, widziałam, Antek rewelacyjny!
Genialny spektakl i wnuk.
Jaki podobny do babci! Gratuluję uzdolnionego wnuka.
Wnuk czy syn? Gratuluję z całego serca! - komentują internauci.

Wy też widzicie to uderzające podobieństwo Antoniego Sztaby do Katarzyny Grocholi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.