"Gogglebox". Kotońska na zdjęciu ślubnym sprzed 28 lat. Szalony tapir na głowie. Jej mąż z wąsem nie do poznania

Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur wyglądali kiedyś zupełnie inaczej. Na zdjęciu sprzed 28 lat z ich ślubu aż trudno poznać słynną parę. Sprawdźcie, jak prezentowała się Kotońska z mocnym taprem na włosach i Artur z wąsem.

Agnieszka Kotońska zdążyła fanów "Gogglebox. Przed telewizorem" przyzwyczaić do mocnego wizerunku, na który składa się burza brązowych włosów i charakterystyczny makijaż. Okazuje się, że kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Agnieszka Kotońska sprawiła obserwatorom na Instagramie prawdziwą gratkę, bo wstawiła do sieci archiwalne zdjęcie ze ślubu. Jej mąż także sporo zmienił w wyglądzie zewnętrznym. Dzisiaj oboje nie przypominają siebie sprzed lat.

Polecamy: "Gogglebox". Agnieszka Kotońska pokazała, jak zmieniła się w ciągu czterech lat. "Łzy płynęły mi po policzkach z radości"

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Agnieszka Kotońska pokazała ślubną fotografię. Tapir i subtelny makijaż to nie wszystko

Cudownie jest oglądać stare zdjęcia celebrytów, na których nie mają jeszcze modnej fryzury, czy nie widać oznak licznych zabiegów medycyny estetycznej. Można wtedy zobaczyć, jak kiedyś prezentowali się znani i lubiani ze szklanych ekranów. Obserwatorzy Agnieszki Kotońskiej mieli taką okazję, ponieważ kobieta udostępniła w sieci ślubne zdjęcie. Trzeba przyznać, że bohaterka "Gogglebox" bez mocnego makijażu wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Agnieszka Kotońska pokazała zdjęcie ślubneAgnieszka Kotońska pokazała zdjęcie ślubne fot.Instagram/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska w dniu ślubuAgnieszka Kotońska w dniu ślubu instagram

Jej mąż Artur także przeszedł ogromną metamorfozę, ponieważ dzisiaj po stylowym wąsie nie ma ani śladu. Warto dodać, że ich stylizacje uzależnione były od trendów panujących w latach 90., gdyż wzięli ślub 5 sierpnia 1995 roku. Dzisiaj zgrane małżeństwo często dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi kadrami, na których widać, że przeszli niewątpliwy progres wizerunkowy. 

 

Przeszli zmianę na plus?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.