"Gogglebox". Gwiazda programu TTV trafiła do szpitala

"Gogglebox". Gwiazda programu TTV musiała zostać hospitalizowana. Poznaliśmy szczegóły sprawy.

Widzom "Gogglebox" nie trzeba przedstawiać postaci Izabeli Zeiske. Dziarska seniorka bardzo często pojawia się w programie wraz ze swoim synem Joachimem oraz 87-letnią mamą. Wspólnie oglądają największe hity telewizji i dzielą się barwnymi przemyśleniami na ich temat. W ostatnim czasie okazało się jednak, że mama Zeiske trafiła do szpitala. Informacją na temat hospitalizacji seniorki rodu podzieliła się Izabela Zeiske na Instagramie.

Zobacz wideo "Big Boy": Bałem się, że umrę

"Gogglebox". Mama Izabeli Zeiske trafiła do szpitala

Z relacji gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" wynika, że seniorka dostała skierowanie do placówki na wizycie kontrolnej. Mama Izabeli Zeiske na poważne problemy krążeniowe i dostała krwotoku z nosa. Seniorka rodu początkowo nie chciała się udać do szpitala, twierdząc, że jej stan nie jest na tyle poważny.

Miałam bardzo ciężki dzień. Mama trafiła do szpitala (...). Nie chciała jechać do pani doktor, choć leciała jej krew z nosa, to mówiła, że wszystko jest w porządku. 87 lat, widziałam te opuchlizny, mama ma straszne problemy krążeniowe - wyznała Izabela Zeiske na swoim Instagramie.

87-latka dała się jednak namówić, a niedługo później jej córka wraz z wnukiem Joachimem mogli odwiedzić ją w szpitalu. Izabela odetchnęła z ulgą, że seniorka znajduje się pod odpowiednią opieką. 

Dobrze, że jest w szpitalu pod opieką lekarską. Kochani, czasami jest taka konieczność. W przychodni nie pomogą tyle, co w szpitalu - podsumowała na swoim Instagramie Iza Zeiske.

Życzymy dużo zdrowia. 

Zobacz też: "Gogglebox". Program nagrywany jest w "udawanym mieszkaniu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.