"Gogglebox". Program nie jest nagrywany w mieszkaniach uczestników? Agnieszka Kotońska zabrała głos

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" właśnie wystartował z kolejną edycją. Agnieszka Kotońska odpowiedziała na trapiące fanów pytania. Gdzie tak naprawdę są kręcone odcinki show?

Już od dawna fani "Gogglebox" zastanawiają się, czy w trakcie nagrywania bohaterom towarzyszy ktoś z produkcji. Widzów nurtuje też, czy program powstaje w prawdziwych mieszkaniach uczestników. Podejrzewają, że to wynajęte studio jedynie stylizowane na zwyczajne mieszkanie. Jak jest naprawdę? Wątpliwości rozwiała Agnieszka Kotońska w jednym z ostatnich InstaStories.

Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

'99 - gra o wszystko'. Agnieszka Kotońska popłakała się w programie. Zawinił mąż Artur"99 - gra o wszystko". Agnieszka Kotońska popłakała się w programie

"Gogglebox". Program nagrywany jest w "udawanym" mieszkaniu? Agnieszka Kotońska powiedziała, jak jest naprawdę

Agnieszka Kotońska chętnie udziela się na Instagramie. Dzięki popularności zyskanej w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" na tej platformie zgromadziła już ponad 300 tys. obserwujących. Celebrytka postanowiła ostatnio zorganizować serię pytań i odpowiedzi z fanami. Dociekliwi widzowie popularnego show stacji TTV od razu chcieli wiedzieć, czy w trakcie nagrywania programu uczestnikom towarzyszy ekipa operatorów.

'Gogglebox'. Program nagrywany jest w 'udawanym' mieszkaniu? Agnieszka Kotońska powiedziała jak jest naprawdę'Gogglebox'. Program nagrywany jest w 'udawanym' mieszkaniu? Agnieszka Kotońska powiedziała jak jest naprawdę fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Wygląda na to, że w tej kwestii ich ciekawość nie zostanie zaspokojona. Uczestnika zasłoniła się regulaminem umowy podpisanej ze stacją. 

Moi drodzy, takie pytania pojawiają się bardzo często, ale niestety muszę być konsekwentna. Niestety, nie mogę łamać regulaminu i umowy, która nas obowiązuje ze stacją TTV, więc nie udzielam takich informacji - odpowiedziała.
 

Więcej zdjęć z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz jego uczestników znajdziesz w galerii na górze strony.

Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" nie chciała zostawić nieusatysfakcjonowanych fanów i zdecydowała się na uchylenie rąbka tajemnicy programu. 

Jedyne co mogę wam powiedzieć i to nie jest żadną tajemnicą, to to, że program powstaje u nas w domu. Nie jest to mieszkanie wynajmowane. Nie jeździmy na nagrywki do Warszawy. Wszystko to, co widzicie w poniedziałek o 22:00, jest z naszego domu, z Chodzieży. To tajemnicą nie jest, reszta jest - podsumowała.

Ta odpowiedź powinna raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości co do autentyczności serii. Będziecie oglądać nowy sezon "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" doczekał się już 17. edycji. Po raz pierwszy pojawił się na antenie stacji TTV w 2014 roku i od tamtej pory nie traci na popularności. W "Gogglebox" bohaterowie zasiadają w swoich domach przed telewizorem i komentują różne popularne programy, takie jak m.in. "Rolnik szuka żony", czy "Mam talent". Widzów serii urzekła przede wszystkim prostota tej formuły. Na czym polega fenomen "Gogglebox"? Jest śmiesznie i spontanicznie. Pokazywane są też autentyczne reakcje uczestników.

 

Wesele Agnieszki KotońskiejKotońska pokazała fragment filmu ze swojego wesela. Nie poznacie jej

Zobacz też: Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów i pozuje przy basenie z odsłoniętym brzuchem. Fani: Petarda

Więcej o: