"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pokazała, jak zmieniła się w ciągu czterech lat. "Łzy płynęły mi po policzkach z radości"

Agnieszka Kotońska z dumą opowiada o tym, jak udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów. Gwiazda "Gogglebox" dzięki silnej woli odmieniła swój wizerunek. Na Instagramie pokazała, jak wyglądała jeszcze cztery lata temu. Fani byli pod wrażeniem!

Więcej artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Agnieszka Kotońska od dłuższego czasu występuje w popularnym programie "Gogglebox", dzięki któremu zdobyła sympatię widzów. Ci chętnie zaglądają na jej profil na Instagramie. Celebrytka co jakiś czas dzieli się zdjęciami swojej metamorfozy. Udało się jej schudnąć 30 kilogramów. Kotońska zmieniła styl życia i przy okazji zainwestowała w swój wygląd. Na Instagramie przypomniała, jak wyglądała cztery lata temu. Internauci przyznali, że teraz wygląda jak milion dolarów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W "Gogglebox" widzimy ją w salonie. A jak wygląda reszta mieszkania Sylwii Bomby? Bardzo glamour

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą

"Gogglebox". Tak wyglądała Agnieszka Kotońska cztery lata temu 

Agnieszka Kotońska od dłuższego czasu prowadzi zdrowy styl życia. Celebrytka wyznała, że początki odchudzania były dla niej najtrudniejsze. Nie czuła się dobrze w swoim ciele i z tego powodu nie mogła przełamać się, by zacząć chodzić na siłownię. Mimo przeciwności Agnieszka się nie poddała, a teraz motywuje fanów publikując kadry z przeszłości. 

Zobacz: Agnieszka Kotońska z "Googlebox" o metamorfozie. "Wstyd nie pozwalał mi wyjść na siłownię". Pokazała zdjęcia

Gwiazda "Gogglebox" na Instagramie opublikowała serię zdjęć, za pomocą których przypomniała, jaką zmianę przeszła na przestrzeni czterech lat. 

Myślę, że każda zmiana jest dobra, jeśli tylko w tej zmianie wizualnej serce i dusza, wnętrze zostaje to samo. Na bank macie w swoim telefonie takie zdjęcia z kiedyś i dziś. Wyskoczyło mi wspomnienie, ja w podwójnych okularach, blond-różowych włosach, w futrze szczerze śmiałam się do tego zdjęcia. Łzy płynęły mi po policzkach z radości, z samej siebie mam ubaw! (...) Zdjęcie zrobione jakieś cztery lata temu. Niby nie bardzo odległy czas, ale zmiany ogromne - napisała celebrytka.
 

W komentarzach fani przyznali, że celebrytka wygląda rewelacyjnie i w dalszym ciągu ma ten sam uśmiech, co kiedyś. 

Młodniejesz zamiast się starzeć.
Uśmiech i radość w oczach się nie zmieniła. Poza tym zmiana na duży plus.
Mega przemiana - czytamy.

Hailey Bieber przebrała się za Britney SpearsHailey Bieber postanowiła odtworzyć z okazji Halloween stylizacje Britney Spears

Na was też metamorfoza Agnieszki Kotońskiej zrobiła wrażenie? 

Więcej o: