Agnieszka Kotońska znana szerszej widowni jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W popularnym show występuje od dłuższego już czasu. Gwiazda TTV jest też aktywna w sieci i dzieli się tam chociażby zdjęciami z metamorfozami. A tych jest sporo.
Agnieszka Kotońska przeszłą kolejną przemianę u fryzjera. Zaledwie kilka dni temu gwiazda reality show TTV odświeżyła kolor włosów. Górę przyciemniła, a końcówkom nadała różowej barwy po uprzednim ich rozjaśnieniu. Fanom podobała się zmiana. Jednak Agnieszce coś musiała nie pasować, bo już po czterech dnia odwiedziła ponownie studio specjalisty. Tym razem różowy kolor poszedł w odstawkę. Agnieszka Kotońska rozjaśniła końcówki włosów. Zmieniła też uczesanie. Gwiazda programu "Gogglebox" stwierdziła, że włosy gładko zaczesane i upięte w kucyk znacznie ją odmładzają.
Kobieta zmienna jest. To prawda. Lubię eksperymentować, zmieniać siebie. Małe, duże zmiany cieszą i dodają skrzydeł, pewności siebie. Od dziecka lubiłam zmiany i cieszę się, że zostało mi to do dziś. W rodzinnych albumach za każdym razem inna. Poszukam coś dla was ze starych zdjęć, chcecie? - napisała Agnieszka Kotońska.
Swój wpis celebrytka zakończyła stwierdzeniem:
A tymczasem w kitku. Prawda, że dziewczęce uczesanie odejmuje lat? Miłej niedzieli kochani.
Fani potwierdzali, że taka fryzura odmładza. Byli zachwyceni kolejną już w tym samym tygodniu metamorfozą.
To prawda, zgadzam się z tym. Masz teraz 30 lat.
Każda pani zmiana jest obłędna! Wygląda pani przepięknie i oszałamiająco!
Przy każdej metamorfozie nadal pozostajesz sobą i za to Cię szanuję.
A co wy sądzicie o tak szybkiej zmianie fryzury?